Gaidiet lielākus televizorus izstādē CES 2024, LG paziņo par 98" QNED mini LED televizors

LG iepriekš paziņo par daudziem jaunajiem produktiem, kurus tā demonstrēs (un atkārtoti izziņos) nākamajā mēnesī CES 2024, tostarp par jauno QNED televizoru klāstu. Viens no televizoriem, kas piesaistīja mūsu uzmanību, bija jaunais 98 collu QNED Mini LED televizors. Un tas diezgan lielā mērā apstiprina tendenci, ko mēs cerējām redzēt CES janvārī, proti, pat lielāki televizori kļūst normāli.

Dažiem citiem televizoru ražotājiem jau ir televizori, kuru izmērs ir lielāks par 100 collu, taču tagad mēs sākam redzēt lielākus televizorus ar augstākās klases paneļiem, piemēram, Mini LED.

LG vēl neko daudz par šo televizoru nestāsta; mēs ceram to redzēt vairāk CES janvārī. Kā vienmēr, LG preses konference ir pirmā lieta no rīta preses dienā — tas ir 2024. gada 8. janvārī plkst. 8:00 PT. Taču mēs zinām, ka visa QNED TV sērija 2024. gadam tiks darbināta ar alfa 8 AI procesoru, kas uzlabot savu priekšgājēju ar 1,3 reizes lielāku AI veiktspēju, 2,3 reizes uzlabojot grafisko veiktspēju un apstrādes ātrumu, kas ir 1,6 reizes lielāks.

Papildus uzkrītošajam 98 collu izmēram LG piedāvās arī QNED televizorus 43, 50, 55, 65, 75 un 86 collu ekrāna izmēros.

LG sola piecu gadu programmatūras atjauninājumus

Tas nav kaut kas tāds, par ko mēs parasti runājam ar televizoriem; tā vairāk ir viedtālruņu aktuāla tēma. Taču LG nākamajos piecos gados gatavojas atjaunināt jūsu televizoru. Tā ir jaunā webOS Re:New programma, kas ne tikai piedāvās WebOS Smart TV platformas jaunākās versijas jauninājumus, bet arī liks jūsu televizoram justies kā jaunam no jauna.

Vēl iespaidīgāku to padara tas, ka tas nav paredzēts tikai 2024. gada QNED televizoru modeļiem. Taču tas būs pieejams arī QNED Mini LED 8K televizoru modeļiem, kas tika laisti klajā 2022. gadā — tā ir sērija QNED99 un QNED95. Nākotnē tas tiks paplašināts arī ar papildu modeļiem QNED televizoru klāstā visā pasaulē.

Tagad jūs varēsiet iegādāties LG televizoru un neuztraukties par to, ka pēc gada vai diviem tas kļūs gauss vai novecojis.