iPhone SE 4 aizņemsies iPhone 14 akumulatoru

Paredzams, ka Apple iPhone SE 4 parādīsies nākamgad. Šī ierīce būs pilnīgi atšķirīga no iPhone SE 3 jeb iPhone SE 2022. Tik daudz mēs zinājām. MacRumors tagad apstiprināja, ka iPhone SE 4 būs arī tāds pats akumulators kā iPhone 14.

Tas arī nav pārsteidzoši, ņemot vērā, ka tālrunis izskatīsies pēc iPhone 14. Vairākas baumas jau liecināja par izmaiņām, kas nozīmē, ka tas ne tikai izskatīsies savādāk nekā iPhone SE 2022, bet arī būs daudz lielāks. Tie no jums, kam patika nelieli iPhone SE modeļi, nākamgad tas beigsies. Šķiet, ka vairs nebūs sīku iPhone tālruņu, vismaz ne tuvākajā nākotnē.

Šķiet, ka iPhone SE 4 būs tāds pats akumulators kā iPhone 14

Jebkurā gadījumā avots apgalvo, ka iPhone SE 4 prototipi ir aprīkoti ar Li-Ion akumulatoriem ar modeļa numuru A2863. Tas ir tas pats akumulators, kas tiek izmantots iPhone 14, kas nozīmē, ka mēs iegūsim 3279 mAh akumulatoru iPhone SE 4 iekšpusē.

Ja šī informācija ir patiesa, iPhone SE 4 akumulators piedāvās daudz lielāku ietilpību nekā iPhone SE 2022, precīzāk, par 1261 mAh vairāk. Tas nav pārsteidzoši, jo iPhone SE 2022 ir 4,7 collu displejs, un iPhone SE 4 ir paredzēts iekļaut 6,1 collu paneli. Šis displejs būs arī daudz asāks.

Paredzams, ka iPhone SE 4 ietvers arī darbības pogu un arī C tipa USB portu. Kopējais dizains būs ļoti līdzīgs iPhone 14, jo tas ir tālrunis, uz kura Apple balstās iPhone SE 4.

Tās cenu zīme ir patiess noslēpums

Būs interesanti redzēt, cik ierīce maksās. IPhone SE 2022 bija patiesi par pieņemamu cenu, taču tajā bija daudz kompromisu. Paredzams, ka iPhone SE 4 piedāvās daudz vairāk un kopumā būs daudz labāka ierīce. Tas noteikti būs ievērojami dārgāks nekā iPhone SE 2022, taču mēs domājam, cik daudz.

Mums būs jāgaida līdz nākamajam gadam, lai uzzinātu, pamatojoties uz baumām. Mēs arī nezinām, kad Apple plāno to laist klajā. Uzņēmums varētu gaidīt līdz iPhone 16 palaišanai, visticamāk. IPhone SE 2022 tika laists klajā kopā ar iPhone 14 sēriju pagājušajā gadā.