Google varētu pārdēvēt palīgu ar Bardu par Gemini

Kad Google pārtrauca savu Pixel 8 sēriju, tas paziņoja par saviem plāniem strādāt pie Assistant ar Bard. Laikam ejot, parādījās vairāki ziņojumi, kas liecina, vai tehnoloģiju dižgars to mainīs. Pavisam nesen tika ierosināts, ka Google beidzot varētu to nosaukt par Gemini. Tam nevajadzētu būt pārsteidzošam, jo ​​Dvīņi jau labu laiku ir radījuši viļņus internetā. Galu galā 2023. gads bija saistīts ar izmaiņām un jaunām lietām mākslīgā intelekta (AI) telpā.

Google varētu pārdēvēt palīgu ar Bardu par Gemini

Jaunākais Google v15.4.31.29 atjauninājums, par kuru pirmo reizi ziņoja 9to5Google, ir aizstājis agrākos “Bard” gadījumus ar “Gemini”. Google AI modeļi, kopīgi nosaukti Gemini, ir AI funkciju pamatā visās mobilajās ierīcēs un tīmekļa pakalpojumos. Lai gan šis termins atbilst tehnoloģijas pamatiem, “Dvīņu” izvēle, nevis pazīstamā “Bard”, rada potenciālu risku.

Labākai skaidrībai Gemini ir Google pamata ģeneratīvais AI modelis. Tas nodrošina dažādus AI rīkus, tostarp tos, ko redzat pakalpojumā Meklēšana, YouTube, Gmail un citos. Saskaņā ar Google izpilddirektora Sundara Pichai teikto, tas ir viņu “vēl spējīgākais AI modelis”.

Tātad, saskaņā ar APK nojaukšanu atklāj daudz lietu. Iepriekš tas tika saukts par “Bārda palīgs”, tad tikai “Bard”. Tagad viņi piemin vārdu “Dvīņi”. Šķiet, ka Gemini/Bard/Assistant ar Bard joprojām pastāvēs kā atsevišķa lieta, un lietotāji var izvēlēties starp Gemini un parasto Google palīgu. Šīs izmaiņas var tikt atsauktas, taču, ja tās paliks, tas ir neparasts Google solis.

Mums būs jāgaida, līdz Google nāks klajā ar kaut ko oficiālu

Uz to nav pareizas atbildes, kamēr uzņēmums nav saņēmis oficiālu vārdu. Tātad “Gemini” vai tā oficiālā nosaukuma ienākšana ar nākamo Pixel funkcijas samazināšanos joprojām ir neskaidra. Spekulācijas liecina par iespējamu izlaišanu martā, taču laiks rādīs. Mēs gaidām uzņēmuma apstiprinājumu, lai iegūtu precīzu informāciju.

Asistents ar Bardu mainīts uz Gemini (3)
Asistents ar Bardu mainīts uz Gemini (1)
Asistents ar Bardu mainīts uz Gemini (2)
Asistents ar Bardu mainīts uz Gemini (3)
Asistents ar Bardu mainīts uz Gemini (1)

Attēla kredīts: 9To5Google