TikTok vēlas konkurēt ar YouTube, izmantojot horizontālos videoklipus

Šķiet, ka TikTok ne tikai vēlas vēl vairāk palielināt video ilguma ierobežojumu, bet arī vēlas, lai veidotāji publicē horizontālu saturu. Šķiet, ka TikTok vēlas konkurēt ar YouTube ar šiem horizontālajiem videoklipiem.

TikTok šķietami vēlas, lai veidotāji augšupielādētu horizontālus videoklipus, lai konkurētu ar YouTube

Kas šeit notiek? Nu, The Verge dalījās ar informāciju, un, lai gan joprojām nav saņēmusi atbildi no TikTok par šo jautājumu, lietas šobrīd šķiet diezgan acīmredzamas.

TikTok ir labi pazīstams ar īsas formas vertikāliem videoklipiem. Uzņēmums ir pastāvīgi palielinājis ilguma ierobežojumu, ko cilvēki var augšupielādēt, un drīzumā šis ierobežojums palielināsies vēl vairāk. Vairāk par to vēlāk.

Uzņēmums mudina veidotājus augšupielādēt horizontālu saturu

Parunāsim par to, kas jauns šeit. Šķiet, ka TikTok mudina veidotājus sākt publicēt horizontālus videoklipus, kas ir ilgāki par minūti. Tādi satura veidotāji kā @candicedchap un @kenlyealtumbiz ir saņēmuši šādu aicinājumu.

Šajā uzvednē TikTok saka, ka tas “pastiprinās” šādus videoklipus 72 stundu laikā pēc publicēšanas. Satura veidotāji, kuri izmanto TikTok vairāk nekā 3 mēnešus, ir tiesīgi saņemt šādu skatītāju skaita palielinājumu. Tomēr tas, protams, neattiecas uz politisko partiju reklāmām vai videoklipiem.

Drīzumā jūs varētu augšupielādēt TikToks, kuru garums nepārsniedz 30 minūtes

Tagad atgriezīsimies pie video ilguma. TikTok 2022. gada sākumā paplašināja video ilguma ierobežojumu līdz 10 minūtēm, bet pirms pāris mēnešiem līdz 15 minūtēm. Tagad tas plāno to virzīt vēl vairāk, piedāvājot lietotājiem iespēju augšupielādēt līdz 30 minūtēm garus videoklipus.

Šī detaļa vien iespiež platformu YouTube teritorijā. Lielākā daļa videoklipu pakalpojumā YouTube ir garāki par 10 minūtēm, un daudzi no tiem ir daudz garāki. Ja tabulai pievienojat arī horizontālu saturu… labi, ir skaidrs, ko šeit dara TikTok

Lietas mainās, taču lielākā daļa cilvēku joprojām uzskata TikTok tikai īsas formas video platformu

Tas ir nedaudz dīvaini, jo TikTok sākās kā īsta īsas formas video platforma. Tas piedāvāja nelielus videoklipus ātrai lietošanai, un tas jau kādu laiku ir bijis ceļā, lai to pilnībā mainītu. Patiesību sakot, īsie videoklipi joprojām ir galvenā pievilcība daudziem, un tie joprojām ir pieejami, taču šķiet, ka lietas mainās.

Kā jau minēts, TikTok vēl nav izlaidusi oficiālu paziņojumu par to, tāpēc mēs redzēsim, kas uzņēmumam ir sakāms.