OpenAI varētu vēlēties iestatīt ChatGPT kā noklusējuma balss palīgu operētājsistēmā Android

Google palīgs ir bijis noklusējuma balss palīgs Android tālruņos vairāk nekā pusdesmit gadu. Tā ir spējusi saglabāt labāko iespēju salīdzinājumā ar tādiem palīgiem kā Amazon Alexa un Samsung Bixby. Tomēr šķiet, ka OpenAI vēlas izmantot savus žetonus un mēģināt kļūt par jūsu balss palīgu. Saskaņā ar jaunu ziņojumu OpenAI varētu mēģināt padarīt ChatGPT par noklusējuma balss palīgu jūsu Android tālrunī.

Tagad tas tika atklāts, izmantojot APK dziļu iegremdēšanu. Uzņēmumi dažkārt savās pašreizējās lietotnēs ievieto koda virknes, kas norāda uz turpmākajām funkcijām. Tomēr tas negarantē, ka uzņēmumi tos atklās. Viņi var viegli izņemt kodu jebkurā brīdī, tāpēc jūs vēlaties uztvert šīs ziņas piesardzīgi. Ļoti iespējams, ka OpenAI šo funkciju neatklās.

OpenAI vēlas, lai ChatGPT būtu jūsu mākslīgā intelekta noklusējuma balss palīgs

Šīs funkcijas kods tika atklāts ChatGPT versijā 1.2023.352. Tas tika izlaists pagājušajā mēnesī, un kodā mēs redzam darbību ar nosaukumu com.openaI.voice.assistant.AssistantActivity. Tas ir paslēpts kodā, tāpēc tas nav pieejams lietotājiem. Tomēr Android Authority darbinieki varēja to izveidot un palaist… Nu, galvenokārt.

Kad tas ir aktivizēts, jūs redzēsit pazīstamu virpuļojošu animāciju. Tas izskatās kā ielādes vai “domāšanas” animācija, ko redzēsit lietotnē. Pēc apmēram pussekundes jūs redzēsit OpenAI balto apli. Zem tā ir redzama neliela mikrofona ikona ar četriem punktiem, kas attēlo kustīgo viļņu formu. Runāšanas laikā četri punkti izstiepsies un saruks.

Tas viss aizņems aptuveni ekrāna apakšējo trešdaļu. Tādējādi tas ir paredzēts rādīšanai virs lietotnēm, tāpat kā Google palīgs. Šobrīd mēs neesam 100% pārliecināti, kā jūs piekļūsit šim palīgam, taču tas būs daudz ērtāk nekā pašam lietotnei. Diemžēl funkcija ir ļoti nepilnīga, jo pēc izsaukšanas funkcija ātri tiek pārtraukta.

Google dažādības dievišķa iejaukšanās

Visu 2023. gadu Google acīmredzamu iemeslu dēļ ir atriebjies pret ChatGPT. Tas ir rīks, kas ļoti apdraud lielu daļu Google ieņēmumu. Tātad starp Google un OpenAI ir notikušas asins sakritības. Turklāt 13 miljardi ASV dolāru, ko Microsoft ieguldīja ChatGPT, uzņēmuma Google darbību neuzlaboja.

Tātad, OpenAI plānojot potenciāli izveidot Google Assistant aizstājēju, var brīnīties, vai Google pieliks kādu striķi, lai tas nenotiktu. Lai gan Samsung tālruņi ir ārkārtīgi populāri, Bixby palīgs Google palīgam gluži neapdraud, jo cilvēkiem parasti nepatīk Bixby. Vēl viena iespēja ir Amazon Alexa, taču tā ir ļoti saistīta ar Amazones ekosistēmu.

Tomēr Čadas GPT pievilcība ir daudz plašāka, un tā gandrīz faktiski ir cilvēku izvēle, lai iegūtu ģeneratīvo AI labojumu. Tādējādi pastāv iespēja patiešām izmantot Google palīgu. Mēs esam diezgan pārliecināti, ka Google to neatbalstīs, un mēs, iespējams, redzēsim, ka abi uzņēmumi būs pretrunā ar tērzēšanas GPS ieviešanu. Tikai laiks rādīs, vai tas notiks.