Apple meklē saturu, lai barotu savu mākslīgo intelektu

Gads drīz beigsies, un ar to sākas 2024. gads, kad mākslīgais intelekts iezīmēs pirms un pēc Apple operētājsistēmās. Šķiet, ka viss liecina, ka iOS 18 ieviesīs ģeneratīvu AI, kas attīstīsies saskaņā ar jauno iPhone aparatūru. Apple tagad mēģina iegūt saturu no izdevējiem, laikrakstiem un žurnāliem, lai barotu savu ģeneratīvo mākslīgo intelektu ar mērķi izvairīties no interneta satura izmantošanas lietotāju privātuma uzlabošanai. Tad mēs jums pateiksim.

Laikraksti, žurnāli un plašsaziņas līdzekļi, lai barotu Apple mākslīgo intelektu

Apple varēja izveidot a investīcijas 50 miljonu dolāru apmērā iegūt licences arhīviem un ziņu žurnāliem ar mērķi sākt Barojiet un apmāciet savu ģeneratīvo inteliģenci. Starp šiem plašsaziņas līdzekļiem ir NBC News, Condé Nast vai IAC. Lielie laikrakstu un žurnālu redaktori apvieno lielu skaitu publikāciju, piemēram, The New Yorker, Vanity Fair, Vogue, Wired vai GQ, kas pieder Condé Nast. Ir svarīgi iegūt maksimālo žurnālu un satura skaitu garantēt lielāku informācijas ieguldījumu rīka apmācībā.

To apliecina izdevēju sarunu iekšējie avoti (izmantojot The New York Times). Apple nav norādījis šī satura izmantošanu ģeneratīvajā AI kas šajās sarunās ir izraisījis divas atšķirīgas nostājas. Daži ir par, jo uzskata, ka šāda veida apmācībām ir iespēja izveidot izdevējus, nevis izmantot bezmaksas saturu, bet citi ir pret, jo Apple trūkst konkrētības.

Turklāt visas šīs informācijas iegūšana varētu būt vēl viens solis ceļā uz AI integrāciju Apple News kopš Apple mērķis ir arī ieviest mākslīgo intelektu savās lietojumprogrammās, kaut ko tādu, ko varētu sasniegt, indeksējot visu šo saturu, kas varētu būt pārvaldīts nedēļām.