Viss, kas jums jāzina par Galaxy Tab S9 sēriju — 2024. gada februāris

Samsung laida klajā jauno Galaxy Tab S9 sēriju, un tās ir fanu iecienītākās. Šie ir jaudīgi planšetdatori, un tie ievieš dažas izmaiņas, lai atšķirtos no 2022. gada Galaxy Tab S8. Šeit ir padziļināts ceļvedis, kurā sniegts viss, kas jums jāzina par Galaxy Tab S9 sēriju. Mēs izpētīsim specifikācijas un dažus jautājumus, kas jums varētu rasties par šīm planšetdatoriem.

Ja vēlaties uzzināt arī par citām Samsung paziņotajām ierīcēm, varat apskatīt vietni AndroidHeadlines.com. Samsung arī paziņoja par Galaxy Z Fold 5 un Z Flip 5. Uzņēmums arī paziņoja par Galaxy Watch 6. Kas zina, jūs varētu atrast savu jauno iecienītāko ierīci.

Turklāt, ja jūs interesē Galaxy Tablet par pieejamāku cenu, ieteicams izpētīt Galaxy Tab S9 FE+. Mēs veicām padziļinātu Galaxy Tab S9+ pārskatu, un tas ieguva 5/5 zvaigžņu vērtējumu. Ja vēlaties ietaupīt mazliet naudas, tad vēlēsities to apskatīt.

Cik variantu ir?

Tāpat kā pēdējos pāris gados, ir trīs modeļi. Ir pamata Galaxy Tab S9, un tam ir pievienots Galaxy Tab S9+ un Galaxy Tab S9 Ultra.

Kurā Android versijā ir šie planšetdatori?

No 2024. gada februāra visos trīs Galaxy Tab S9 variantos darbojas operētājsistēma Android 14 ar Samsung One UI 6.0 Android apvalku.

Kādas ir viņu specifikācijas?

Šie planšetdatori sniedz augstākās klases specifikācijas pieredzējušiem lietotājiem.

Galaxy Tab S9

Šim modelim nav pieticīgāko specifikāciju, taču tas neatpaliek katrā nodaļā. Tam ir 11 collu dinamiskais AMOLED 2x displejs ar 120 stundu atsvaidzes intensitāti. Pagājušā gada Galaxy Tab S8 bija LCD displejs, bet citiem modeļiem bija AMOLED displeji. Šoreiz lētākajam modelim ir tāda pati displeja tehnoloģija.

Runājot par iekšējām ierīcēm, Galaxy Tab S9 izmanto jaudīgo Snapdragon 8 Gen 2 SoC. Tas ir tas pats procesors, kas darbina arī divus jaudīgākus modeļus. Ir divas RAM/atmiņas konfigurācijas, kuras varat izvēlēties. Viena ir 8GB/128GB konfigurācija, bet otra ir 12GB/256GB konfigurācija.

Pārejot pie akumulatora, šis planšetdators izmanto lielu 8400 mAh akumulatoru. Galaxy Tab S9 aizmugurē ir 13MP kamera. Šai kamerai ir automātiskā fokusa tehnoloģija gadījumam, ja to vajadzēs izmantot šķipsnā. Priekšpusē ir 12 MP īpaši plata kamera. Šo kameru izmantosit videozvanu veikšanai. Īpaši platais redzes lauks ļauj kadrā iekļaut vairāk cilvēku.

Galaxy Tab 9+

Šis ir vidējais bērns no trim, un nekas pārāk neatšķiras no bāzes modeļa. Tam ir tāda pati displeja tehnoloģija, taču ekrāns ir nedaudz lielāks – 12,4 collas.

Procesors ir vienāds, bet RAM/atmiņas konfigurācijas atšķiras. Ir 12GB/256GB konfigurācija un 12GB/512GB konfigurācija.

Turot ieslēgtas gaismas, ir 10 090 mAh akumulators. Galaxy Tab S9+ aizmugurē tāpat kā bāzes modelim ir 13MP kamera. Tomēr tam ir arī papildu 8MP īpaši platā kamera. Priekšpusē jūs redzēsiet to pašu 12 MP īpaši platleņķa kameru, kas ir bāzes modelī.

Galaxy Tab S9 Ultra

Šis ir augstākās klases no trim modeļiem, un tas ir nošķirts no citiem brāļiem un māsām. Šim planšetdatoram ir 14,6 collu displejs, kas ir lielāks nekā Galaxy Tab S8.

Ultra modelim ir trīs RAM/atmiņas konfigurācijas opcijas. Ir 12GB/256GB modelis, kam seko 12GB/512 modelis. Iepakojuma augšdaļā ir 16 GB/1 TB konfigurācija.

Darbinot planšetdatoru, mums ir 11 200 mAh akumulators. Šim modelim ir tādas pašas aizmugurējās kameras kā Galaxy Tab S9+, taču Ultra modelim ir divas 12MP kameras priekšā.

Kopīgās specifikācijas

Galaxy Tab S9 izmanto Snapdragon 8 Gen 2 visiem trim modeļiem. Visos trīs šajos planšetdatoros tiek izmantota Dynamic AMOLED 2X tehnoloģija un četru skaļruņu iestatīšana ar AKG noregulētiem skaļruņiem. Turklāt visām šīm planšetdatoriem ir pirkstu nospiedumu skeneris zem displeja.

Pārejot uz savienojamību, visiem trim šiem planšetdatoriem ir 5G savienojums, LTE, Wi-Fi 6E, Wi-Fi Direct un Bluetooth 5.3. Kas attiecas uz programmatūru, visām šīm planšetdatoriem ir pieejama operētājsistēma Android 13.

Vai šīm planšetdatoriem ir microSD kartes paplašinājums?

Jā. Šo planšetdatoru krātuvi var paplašināt līdz 1 TB.

Vai šo planšetdatoru kastītē ir lādētājs?

Nē. Kastītē saņemsiet uzlādes kabeli, taču nebūs sienas adaptera.

Vai tie ir saderīgi ar S Pen?

Jā. Šie planšetdatori ir ne tikai saderīgi, bet arī tiem visiem ir S Pen kastītē. Tas attiecas uz visiem modeļiem, pat bāzes modelim.

Cik programmatūras atjauninājumu saņem šie planšetdatori?

Galaxy Tab S9 ir aprīkots ar operētājsistēmu Android 13, un tas tiks atbalstīts līdz operētājsistēmai Android 17. Tas ir četrus gadus ilgs nozīmīgs platformas jauninājums. Turklāt tas saņems piecu gadu programmatūras un drošības atjauninājumus.

Vai šīm tabletēm ir IP ūdens un putekļu izturība?

Jā. Visām planšetdatoriem ir IP68 ūdens un putekļu izturība. Tos var iegremdēt līdz 1,5 metriem saldūdenī līdz 30 minūtēm. Putekļu ziņā tas ir aizsargāts no visa veida smiltīm un putekļiem.

Kādās krāsās ir šīs tabletes?

Runājot par krāsu opcijām, to nav tik daudz, kā jūs varētu atrast Samsung tālruņos. Visi trīs šo planšetdatoru modeļi ir grafīta (melnā) vai bēšā krāsā.

Vai Galaxy Tab S9 ir saderīgs ar Samsung DeX?

Jā. Varat pievienot planšetdatoru ārējam monitoram, lai izmantotu datoram līdzīgu pieredzi. Arī DeX pieredze šoreiz ir uzlabota, tāpēc jums būs labāks laiks, izmantojot to.

Kādas ir šo tablešu cenas?

Galaxy Tab S9 sākas plkst 799 ASV dolāri modelim ar 8 GB RAM un 128 GB atmiņu.

Tālāk Galaxy Tab S9+ sākas plkst 999 ASV dolāri versijai ar 12 GB RAM un 256 GB atmiņu.

Visbeidzot, Galaxy Tab S9 Ultra sākas plkst 1199 ASV dolāri modelim ar 12 GB RAM un 256 GB atmiņu.

Vai esat gatavs pasūtīt?

Noklikšķiniet šeit, lai pasūtītu planšetdatoru vietnē Samsung.com. Pašlaik ir noslēgts darījums, kas iegūs vienu bezmaksas krātuves jauninājumu.