OnePlus Open saņem atjauninājumu, taču tas vēl nav Android 14

OnePlus šogad ienāca salokāmajā tirgū ar OnePlus Open. Tas izrādījās milzīgs panākums, kā arī iekļuva mūsu 2023. gada labāko viedtālruņu sarakstā. OnePlus salokāmais tālrunis tiek atjaunināts, taču pagaidiet, jo tas nav Android 14. Tomēr tas joprojām ir ievērības cienīgs atjauninājums. . Jaunākais atjauninājums ir OxygenOS 13.2, un, kā norāda nosaukums, tas ir balstīts uz Android 13.

OnePlus Open saņem jaunu atjauninājumu, taču tas joprojām ir Android 13

Kā pamanījis telegrammas kanāls OnePlus Open: tērzēšanas telpa (izmantojot Android Authority), jaunākā Oxygen OS 13.2 sver aptuveni 190,66 MB, un tai ir programmaparatūras versija. CPH2551_13.2.0.203(EX01), tostarp jaunākais 2023. gada decembra drošības ielāps. Tas ir salīdzinoši vieglāks nekā pēdējais 2023. gada novembra drošības ielāps, kas svēra aptuveni 508,98 MB.

Kas jauns ar OxygenOS 13.2 atjauninājumu OnePlus Open?

Jaunais atjauninājums nodrošina vairākus veiktspējas uzlabojumus, lai uzlabotu vispārējo pieredzi. Tas risina gan sistēmas, gan kameras veiktspēju, piedāvājot vienmērīgu un stabilu pārlūkošanas pieredzi. Konkrēti, tas uzlabo skārienvadību un samazina ierīces enerģijas patēriņu. Turklāt tīkla stabilitāte saņem impulsu, daudzsološu netraucētu savienojumu.

Fotogrāfijas entuziasti būs priecīgi uzzināt, ka OxygenOS 13.2 risina vairākas kameras problēmas. Tas beidzot novērš aizvara aizkaves problēmu, pārejot no Nightscape, novēršot tādus nereaģējošos lietotāja interfeisa elementus kā retušēšana un zibspuldze. Tas arī novērš galvenā ekrāna sastingšanu, izmantojot dubulto priekšskatījumu ar aizmugurējo kameru. Pateicoties šiem uzlabojumiem, satriecošu fotoattēlu un videoklipu uzņemšana OnePlus Open tagad ir vienmērīgāka nekā jebkad agrāk.

Jaunākais OxygenOS 13.2 atjauninājums tiks izlaists visās ierīcēs visu nedēļu. Ideālā gadījumā tālrunis tiks automātiski lejupielādēts. Bet, ja vēlaties iesaistīties, varat to pārbaudīt pats, dodoties uz Iestatījumi > Par ierīci > OxygenOS > Pārbaudīt atjauninājumus. Pagaidām nav oficiāla vārda par OnePlus Open Android 14 atjauninājumu. Tomēr, tā kā citi OnePlus modeļi, piemēram, vidējas klases Nord CE 3 Lite, jau saņem atjauninājumu, ir paredzams, ka tas drīz būs pieejams OnePlus Open.