Bixby ir ieguvis jaunu izskatu!

Samsung Bixby, kas tika laists klajā 2017. gadā, ir bijis… labi, tas ir bijis. Šis ir korejiešu giganta balss palīgs, kas darbojas ar mākslīgo intelektu, un tas ir agresīvi virzīts uz Galaxy lietotājiem. Neskatoties uz to, ka Samsung ir viens no visvairāk smietajiem balss palīgiem, Samsung joprojām atbalsta Bixby. Patiesībā, Bixby tikko ieguva jaunu izskatuun tas padara platformu mazliet trīsdimensiju izskatu.

Jā, pat izmantojot visas Samsung jaunās Galaxy AI funkcijas, uzņēmums nav aizmirsis par Bixby. Kad uzņēmums pieņem jaunu ģeneratīvu AI platformu, cilvēki mēdz brīnīties par saviem balss palīgiem. Tas galvenokārt attiecas uz Google, jo uzņēmums ir agresīvi spiedis Bardu, vienlaikus atlasot funkcijas no Asistenta. Tagad, kad Google varētu pārdēvēt Bardu, kurš zina, ko Google dara?

Tāpēc mēs domājām, vai Samsung plāno atbrīvoties no Bixby un uzņemt Galaxy AI kā savu galveno AI produktu. Tomēr pats Samsung teica, ka Bixby nekur nedodas. Tas pastāvēs līdzās Galaxy AI. Šīs ir labas ziņas cilvēkiem, kuri nevēlas pārslēgties.

Bixby iegūst jaunu izskatu

Ja atceraties, Bixby vienmēr ir bijis diezgan minimālistisks. Kad izsaucāt balss palīgu, ekrāna apakšā parādīsies neliela kartīte. Tiks parādīts arī neliels tabletes formas lietotāja interfeisa elements. Tas paplašinātos un sarautos, pamatojoties uz jūsu balss ievadi. Tas ir veids, kā darīt jums zināmu, ka tas klausās.

Pēc komandas izrunāšanas jūs redzēsit caurspīdīgu kartīti ar rezultātiem. Kartēm bija šāds caurspīdīgs izskats, kas aizmigloja visu, kas bija aiz tām

Jauns izskats

Tagad Bixby ir ieguvis jaunu izskatu, un tas liek lietām šķist nedaudz trīsdimensiju. Sākumā pamanīsit, ka nav tabletes formas lietotāja interfeisa elementa. Tā vietā jūs redzēsit uznirstošo elementu, kas ir veidots tuvāk Bixby logotipam. Tas ir aplis ar stūri augšējā kreisajā stūrī. Tajā ikonā redzēsit šo ļoti jauko viļņoto animāciju. Apgaismojuma dēļ ikona izskatās kā trīsdimensiju lode.


Kad jūs tajā runājat, rezultāti joprojām tiek parādīti caurspīdīgās kartītēs. Tomēr vecajām kartēm bija nedaudz zilgana nokrāsa. Izmantojot jauno Bixby, kartes ir plakani pelēkas. Tas šķiet neliels solis atpakaļ, taču tas ir tikai viedoklis.

Kopumā jaunajam Bixby ir jauka estētika. Taču tas nav pārāk tālu no tā, ko Samsung ir izveidojis iepriekš.

Jauns Bixby ekrānuzņēmums 1
Jauns Bixby ekrānuzņēmums 2
Jauns Bixby ekrānuzņēmums 1