Galaxy Watch 7 var izmantot to pašu mikroshēmu kā Galaxy Watch 6

Esam tikko guvuši paziņojumu par Galaxy S24, tāpēc mēs pārejam pie nākamās uz Samsung orientētu baumu sērijas. Tagad mēs koncentrējamies uz gaidāmo uzņēmuma viedpulksteni. Saskaņā ar jaunu noplūdi, šķiet, ka Galaxy Watch 7 izmantos to pašu procesoru, kas bija Galaxy Watch 6.

Protams, Samsung savos tālruņos vēlas izmantot Qualcomm Snapdragon mikroshēmas, taču tas tā nav viedpulksteņu gadījumā. Uzņēmums pieturas pie sava zīmola procesoriem saviem pulksteņiem ar “W” sērijas mikroshēmām. Galaxy Watch 6 izmanto Exynos W940 SoC. Tā ir jaudīga mikroshēma, kas nodrošina pulkstenim lielisku veiktspēju.

Šķiet, ka Galaxy Watch 7 varētu izmantot to pašu mikroshēmu no pagājušā gada

Šīs ziņas mums nāk no informācijas nopludinātāja Rolanda Kvanda. Viņš paskaidroja dažas detaļas uz dažām mikroshēmām pie kā Samsung strādā. Ziņojuma augšdaļā viņš minēja, ka Galaxy Watch 7 izmantos to pašu Exynos 5535, kas ir starptautiskais modeļa numurs, nevis oficiālais mārketinga nosaukums, ko Samsung tam piešķīra. Viņš teica, ka tas, visticamāk, ir tas pats Exynos W940, kas bija 2023. gada pulkstenī.

Tā kā šī ir agrīna informācija par pulksteni, kuram nevajadzētu iznākt vēl pusgadu, ieteicams to lietot piesardzīgi. No šī brīža līdz nākamajam Unpacked pasākumam jebkas var mainīties.

Tie, kas nezina par Samsung stratēģiju ar valkājamām ierīcēm, būtu šokēti par šīm ziņām. Tomēr Samsung tas patiesībā nav dīvaini. Uzņēmumam ir divreiz gads, kad runa ir par valkājamo mikroshēmu jaunināšanu. Tā vietā, lai katru gadu tiktu veikta jauna iterācija, Samsung Galaxy Watches ik pēc diviem gadiem iegūst jaunu mikroshēmu. Tas var likties dīvaini, taču līdz šim tas ir strādājis uzņēmuma labā.

Galaxy Watch 4 un Galaxy Watch 5 koplietoja Exynos W930. Tātad Exynos W940 pieder Galaxy Watch 6 un, iespējams, Galaxy Watch 7. Mēs vēlamies gaidīt plašāku informāciju par to, jo klīst baumas, kas liecina par pretējo. Vienas baumas vēsta, ka Samsung šogad izmantos jaunu mikroshēmu. Šī jaunā mikroshēma varētu būt balstīta uz 3 nm procesu.

Noslēpumaini čipi?

Kopā ar Exynos 5535 Quandt arī izlēja pupiņas uz divām citām mikroshēmām. Pirmais tiek saukts par Exynos 5400un otro sauc par Exynos 6375. Diemžēl par šīm mikroshēmām nav informācijas. Vienīgā mūsu rīcībā esošā informācija ir tāda, ka saskaņā ar Quandt Exynos 5400 varētu būt valkājama mikroshēma. Mums būs jāgaida papildu informācija par to.

Šīs ir tikai spekulācijas, taču iespējams, ka Samsung varētu izmantot pagājušā gada mikroshēmu standarta Galaxy Watch 7 un Exynos 5400 augstākās kvalitātes pulksteņa “Pro” modelim. Mums vienkārši jāgaida un jāskatās, ko uzņēmums dara.