Pavedieni nonāk Spānijā: Meta Twitter, lai stātos pretī Elonam Muskam

Kopš Elons Masks pirms gada iegādājās Twitter, sociālajā tīklā nekas nav tāds, kā tas bija. Patiesībā pat nosaukums nav tas pats, jo pirms dažiem mēnešiem Tesla izpilddirektors bija atbildīgs par tā maiņu, un tagad to sauc par X. Tūkstošiem lietotāju ir kritizējuši sociālā tīkla novirzi, jo trūkst pārliecinošas vadības. un skaidrs kvalitātes un kontroles zudums X un jaunas alternatīvas ir parādījušās. Starp tiem ir Instagram pavedieni, teksta sociālais tīkls Meta, kas parādījās šī un tā paša gada jūlijā Tas ir nolaidies Eiropas Savienībā un līdz ar to arī šodien Spānijā.

Instagram Threads, Meta mēģinājums piesaistīt X lietotājus

Darbība Pavedieni Tas ir diezgan līdzīgs citiem teksta sociālajiem tīkliem, piemēram, Twitter vai Mastodon. var publicēt ziņojumi līdz 500 rakstzīmēm, Iekļaujiet saites, fotoattēlus un videoklipus līdz 5 minūtēm. Piekļuve sociālajam tīklam izmantojot Instagram lietotāju Tas ir apdrošināts, tāpēc jums nebūs problēmu, ja vēlaties saglabāt to pašu lietotājvārdu, kas jums ir arī pārējos Meta sociālajos tīklos.

Šodien Marks Cukerbergs paziņoja par Threads paplašināšanu uz valstīm visā Eiropā. Mēs esam priecīgi piedāvāt vairāk cilvēku iespēju sekot un pievienoties sarunām, kas viņiem ir svarīgas. Kopš pakalpojuma Threads palaišanas jūlijā esam ievērojami uzlabojuši lietotni, tostarp tīmekļa pieredzi, sekošanas plūsmu, iespēju rediģēt ziņu, atslēgvārdu meklēšanu, tēmu atzīmes un daudz ko citu.

Jūlijā Threads sasniedza vairāk nekā 100 valstis, bet Eiropas Savienība tika izslēgta uz turpmāku atjauninājumu, atsaucoties uz likumdošanas problēmām. Pēc pieciem mēnešiem, Diegi nonāk Eiropas Savienībā gan tās tīmekļa versijā, gan citām operētājsistēmām, piemēram, iOS un Android. Integrācija ar visu Meta ekosistēmu ir pozitīvs faktors, jo tas ļauj lietotājam automātiski sekojiet visām personām, kurām sekojat pakalpojumā Instagram kā arī sākt jaunu tēmu un interesantu lietotāju meklēšanu sociālajā tīklā.

Instagram pavedieni

Izskats, kā mēs esam redzējuši kopš jūlija, ir ļoti līdzīgs Twitter/X ar bezgalīgu ritināšanu, pamatojoties uz īsziņām ar saistītām sarunām. Viņiem ir arī svarīgi pasākumi, lai padarītu Threads par drošu vietu: vārdu izslēgšana, jaudīgi drošības un konta kontroles rīki, pieminēšanas pārvaldība utt.

Atcerieties, ka Threads varat piekļūt, sākot no šodienas, izmantojot savu Instagram kontu no lietojumprogrammas oficiālās vietnes vai lejupielādējot lietotni no attiecīgajiem lietojumprogrammu veikaliem. Mēs redzēsim, kā būs pieņemšana tuvākajās dienās, bet, protams Tas ir liels trieciens Īlonam Maskam un viņa X, kas pamazām vājinās.

Threads, Instagram lietotne (AppStore saite)
Threads, Instagram lietotneBezmaksas