Apple uzlabos iPhone 16 mikrofonu, lai uzlabotu AI

Sasniegumi, kas tiek publiskoti saistībā ar mākslīgo intelektu, parāda, kā tas var ietekmēt mūsu dzīvi, un šādi lielie uzņēmumi, piemēram, Google, OpenAI vai Microsoft, izmanto šīs tehnoloģijas priekšrocības. Apple jau gadiem ilgi ir maskējis mākslīgo intelektu saskaņā ar mašīnmācības koncepciju, taču viņi vēl nav spēruši lēcienu uz īstu mākslīgā intelekta konkurenci. Viss liecina, ka sinerģija starp iPhone 16 un iOS 18 būs lielas pārmaiņas. Bet, lai viss būtu gatavs, Apple plāno uzlabot iPhone 16 aparatūru, sākot ar mainīt mikrofonu.

Sinerģija starp iPhone 16 un iOS 18 sākas mikrofonā

Informācija nāk no analītiķa Ming-Chi Kuo, kurš pazīstams ar savu pēdējo gadu informācijas nopludināšanu, kurš vienā no saviem sociālajiem tīkliem apliecina, ka Apple mēģinās stiprināt aparatūru, lai veicinātu gaidāmās izmaiņas ap Siri un mākslīgā intelekta ienākšanu iOS.

Visi gaida Apple paša valodas modeļa palaišanu vai prezentāciju, kas tiktu integrēts Siri, tas ir, kas būtu Apple GPT Chat. Tas radītu lielas izmaiņas tajā, kā mēs interpretējam Siri atbildes, un kļūtu par kaut ko tādu, ko esam gaidījuši gadiem ilgi.

Mēs arī zinām vai vismaz nojaušam, ka iPhone 16 integrēs ekskluzīvas AI funkcijas. Tāpēc Kuo teiktajam ir jēga: Apple mēģinās uzlabot iPhone 16 aparatūru, lai uzlabotu jaudu. Patiesībā, mikrofonam būs labāka signāla un trokšņa attiecība un labāka ūdensizturība, Tas ļaus uzlabot balss uztveršanu, kas ir būtiska, lai sāktu mijiedarbību ar pašu Siri ieviesto modeli.

Pēc Kuo teiktā, šo mikrofonu ASP tiks modificēts, lai sasniegtu līdz pat 100% un 150% uzlabojumu salīdzinājumā ar iPhone 15, kas nozīmētu, ka iPhone 16 skaņas ievade ir daudz augstāka, lai Apple ienāktu. savas valodas modelis kopā ar iOS 18.