Pateicoties izmaiņām Eiropā, Fortnite atgriezīsies iPhone un iPad

Epic ir ieplānojis Fortnite atgriešanās iPhone un iPad, pateicoties jaunajām izmaiņām App Store, ko izraisīja Eiropas noteikumi kurā cita starpā ir jāatļauj trešo pušu lietotņu veikali.

Epic atklās savu aplikāciju veikalu iPhone un iPad ierīcēm, Epiceno Game Store, kurā bez daudzām citām spēlēm būs iekļauta arī populārā Fortnite, kas nozīmēs, ka miljoniem spēlētāju atkal varēs to izbaudīt savās Apple ierīcēs. tas ir iespējams tikai tagad. Tas ir iespējams, ja izmantojat kādu mākoņspēļu pakalpojumu.

Kā mēs varam lasīt tvītā no Epic un Fortnite konta, “Fortnite atgriezīsies operētājsistēmā iOS Eiropā 2024. gadā, un to izplatīs jaunais Epic Games lietotņu veikals iOS”. Lai gan Apple tagad atļaus alternatīvus lietotņu veikalus un Epic izmantos šīs priekšrocības, Tims Svīnijs, Epic izpilddirektors, turpinājis skarbi kritizēt Apple, jo apgalvo, ka Apple paziņotās izmaiņas ir ļaunprātīga noteikumu interpretācija. Eiropas.

Tie liek izstrādātājiem izvēlēties starp App Store ekskluzivitāti un veikala noteikumiem, kas saskaņā ar DMA būs nelikumīgi, vai pieņemt jaunu nelikumīgu pret konkurenci vērstu shēmu, kas ir izplatīta ar jaunām nevēlamām maksām par lejupielādēm un jauniem Apple nodokļiem maksājumiem, kas netiek apstrādāti.

Divas lietas, par kurām Svīnijs sūdzas, ir pieteikumu notariāls apstiprinājums un komisijas maksa 0,50 eiro apmērā par katru lietotāju gadā, kad ir pārsniegts miljons instalāciju. Lietotņu notariāls apstiprinājums nozīmē, ka pat tad, ja Apple atļauj instalēt lietotnes no trešo pušu veikaliem, Apple būs jāpārskata šīs lietotnes, lai tās autorizētu. Komisijas maksa 0,50 eiro apmērā tiks iekasēta par jebkuru lietojumprogrammu, kas tiek instalēta vairāk nekā vienu miljonu reižu gadā, turpmāk par katru lietotāju un Katru gadu tiks maksāta komisijas maksa 50 eiro centu apmērā. Tas nešķiet daudz, bet, ja mēs saskaitām tos miljonus lietotāju, kuri var instalēt Fortnite gadā… Apple ienākumi var būt lieli. Vai ir godīgi, ka Apple iekasē to par lietotni, kas netiek izmantota tās veikalā? Nu, tas būs atkarīgs no tā, ko katrs domās, bet galu galā Epic izmanto Apple iPhone un iPad, lai nopelnītu lielu naudu… man nešķiet negodīgi, ka viņi par to kaut ko maksā.

Ko Svīnijs domā par ideju savā spēlē atļaut trešo pušu ādas veikalus? Un Epic neredz nevienu centu no visa, ko šie veikali nopelna? Protams, šajā gadījumā jūsu viedoklis nav tik daudz par labu lietotāju brīvībai un brīvajam tirgum.