Brīdinājums par milzīgiem ietaupījumiem: 300 USD atlaide Samsung Galaxy Z Fold 5!

Amazon šobrīd piedāvā lielisku piedāvājumu Galaxy Z Fold 5, īpaši tiem, kuri nevēlas neko tirgot. Un tas ir par 300 USD atlaidi, kas samazina 256 GB modeli tikai līdz 1499 USD. Tajā pašā laikā 512 GB tiek pārdots arī par 1619 USD. Tas nav zemākais, ko esam redzējuši, tas bija lētāks Melnās piektdienas laikā, taču, ja palaidāt garām šo izpārdošanu, šī būs labākā izvēle, lai iegūtu Galaxy Z Fold 5 ar atlaidi.

Samsung Galaxy Z Fold 5 ir salokāms viedtālrunis, kas piedāvā unikālu un daudzpusīgu pieredzi. Tam ir liels, 7,6 collu displejs, kas ir lieliski piemērots video skatīšanai, spēļu spēlēšanai vai vairāku uzdevumu veikšanai. Kad esat pabeidzis, varat to salocīt kompaktākā formā, ko ir viegli nēsāt līdzi.

Galaxy Z Fold 5 ir fantastisks salokāms tālrunis, ko paņemt. Turot to rokās, uzreiz pamanīsit, ka šī ir augstākās klases ierīce. Tam ir tikai izcils izskats un sajūta. Tam ir iekļautas jaunākās un labākās specifikācijas, piemēram, Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy, 12 GB RAM un 256 GB krātuve. Tātad tas var tikt galā ar visu, ko varat iemest.

Kopumā Galaxy Z Fold 5 ir lieliska izvēle ikvienam, kurš vēlas jaudīgu, daudzpusīgu un stilīgu viedtālruni. Tā ir ideāla ierīce labākajām abām pasaulēm: liels, planšetdatoram līdzīgs displejs un kompakts, pārnēsājams formas faktors.