Jaunie Galaxy S24 etalona rādītāji liecina par optimizētu veiktspēju

Dažas dienas pirms oficiālās atklāšanas Samsung Galaxy S24+ un Galaxy S24 Ultra ir parādījušies jaunos Geekbench etalonu ierakstos. Lai gan saraksti neatklāj nekādu jaunu informāciju, etalona rādītāji var būt sarunu punkts. Abu ierīču rādītāji pēdējo pāris mēnešu laikā ir uzlabojušies, jo īpaši daudzkodolu CPU testos. Šķiet, ka Samsung ir optimizējis programmatūru pirms debijas tirgū.

Galaxy S24 etalona rādītāji pieaug pirms palaišanas

Mēs jau sen zinām, ka Samsung piegādās Galaxy S24 tālruņus ar diviem dažādiem mikroshēmojumiem. Ultra modelis ieradīsies ar Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 procesora overtaktētu versiju visā pasaulē. Pārējie divi modeļi arī iegūs Snapdragon mikroshēmu ASV, Kanādā, Ķīnā un dažos citos tirgos. Tomēr pārējā pasaulē tos darbinās Samsung iekšējais Exynos 2400 procesors.

Klīst baumas, ka Plus režīms iegūst Snapdragon vairāk tirgos nekā vaniļas Galaxy S24. Bet būtība ir tāda, ka tajos nebūs tikai Qualcomm mikroshēma. Geekbench saraksti jau ir apstiprinājuši Samsung divu mikroshēmu stratēģiju šiem tālruņiem. Lai gan etaloni nekad neatstāsta visu, daži sākotnējie ieraksti liecināja par zemāku veiktspēju Exynos darbināmajam Galaxy S24+ un Snapdragon darbināmajam Galaxy S24 Ultra.

Vienā iepriekšējā gadījumā Plus modelis ieguva 2067 punktus viena kodola CPU testā un 6520 daudzkodolu testā. Ultra ieguva attiecīgi 2234 un 6807 punktus. Šie rādītāji nav labākie šajā segmentā. Par laimi, ierīces spēj nodrošināt labāku veiktspēju. Pēdējos Geekbench testos Galaxy S24+ ieguva attiecīgi 2193 un 6895 punktus, bet Galaxy S24 Ultra attiecīgi 2297 un 7104.

Kā redzat, rādītāji ir ievērojami palielinājušies, īpaši daudzkodolu rādītāji. Ja kas, tas liecina par Samsung nepārtraukto darbu pie programmatūras optimizēšanas pirms palaišanas. Snapdragon mikroshēma joprojām pārspēj Exynos, taču mēs salīdzinām divus dažādus tālruņus. Ultra ir lielāks, un tam ir jābūt izturīgākai dzesēšanas sistēmai nekā Plus. Labāk būtu salīdzināt Galaxy S24+ Exynos un Snapdragon versijas.

Jaunie Samsung flagmaņi ir tepat aiz stūra

Šie gaidāmo Samsung flagmaņu etalonu ieraksti tiek publicēti tieši pirms to oficiālās atklāšanas. Korejas behemots ir ieplānojis palaišanas pasākumu 17. janvārī. Visi trīs modeļi debitēs tajā pašā dienā un drīzumā būs pieejami priekšpasūtīšanai, vismaz lielākajā daļā lielāko tirgu. Samsung nav paziņojis par priekšpasūtīšanas priekšrocībām, taču mēs sagaidām bezmaksas atmiņas jauninājumu un dažus atlaižu kuponus.

Jauns Samsung Galaxy S24 Ultra Geekbench etalons
Samsung Galaxy S24 Plus Geekbench etalons jauns
Jauns Samsung Galaxy S24 Ultra Geekbench etalons