Super Bowl LVIII: viss, kas jums jāzina, lai skatītos gada lielāko spēli

Gada lielākais sporta notikums notiks 2024. gada 11. februārī. Tas būs Super Bowl 58, kurā NFC čempions Sanfrancisko 49ers spēkosies ar AFC čempionu Kansas City Chiefs. Šogad CBS ir kārta rīkot lielo spēli. CBS, FOX un NBC visi rotē, kurš iegūst Super Bowl; pagājušajā gadā tas bija FOX, bet šogad tas bija CBS. Tātad nākamgad tas atkal būs NBC.

Super Bowl ir gada lielākais notikums ne tikai tāpēc, ka tā ir ASV populārākā sporta veida čempionāta spēle, bet arī reklāmu un puslaika priekšnesumu dēļ. 30 sekunžu reklāma 2024. gada Super Bowl spēlē maksās 7 miljonus ASV dolāru. Galvenais iemesls tam ir tas, ka Super Bowl laikā tiek rādītas labākās reklāmas, tāpēc ir liela konkurence un daudz acu ābolu. Puslaiku Super Bowl spēlē šogad uzstāsies Ašers, kas būs kārums visiem tūkstošgades dalībniekiem.

Kas spēlē Super Bowl?

Šogad mums ir mačs, ko īsti nebijām gaidījuši. Daudzi tiešsaistē spekulēja, ka Super Bowl logotipā ir to komandu krāsas, kuras tajā spēlēs — pirms tiek aizvadītas čempionāta spēles. Šogad tas ir purpursarkanā un sarkanā krāsā, tāpēc šķita, ka tas būs Ravens un 49ers, bet tā vietā tie ir Chiefs un 49ers. 2020. gada Super Bowl izcīņas atkārtojums tieši pirms visas pasaules izslēgšanas. 49ers šajā spēlē zaudēja ar rezultātu 31:20.

49ers nav uzvarējusi Super Bowl kopš 1995. gada, kad uzvarēja Sandjego. Visas piecas viņu iepriekšējās Super Bowl uzvaras tika iegūtas no 1982. līdz 1995. gadam. Lai gan tas joprojām nav tik liels sausums kā Kanzassitijas Chiefs, kas savā vienīgajā Super Bowl uzvarēja 1970. gadā, bet pēc tam atgriezās lielajā spēlē 2020. gadā un uzvarēja. 49ers izcīnīja savu otro Super Bowl uzvaru. Viņi atgriezās 2021. gadā un zaudēja Tomam Breidijam un Tampabejas Buccaneers. Pēc tam izlaida 2022. gadu, bet atgriezās 2023. gadā, lai iegūtu trešo Super Bowl uzvaru pret Filadelfijas Eagles.

Sanfrancisko ir sākumsastāva aizsargs, kas tika draftēts kā pēdējā drafta izvēle 2022. gada draftā ar 262. numuru. Tas ir pat vēlāk nekā Toms Breidijs, taču izskatās, ka Sanfrancisko varētu būt savs Toms Breidijs. Tomēr vēl ir mazliet pāragri nonākt pie šāda secinājuma. Tikmēr Patriks Mahomess no Texas Tech tika draftēts ar desmito numuru. Ļoti dažādi ceļi, lai nokļūtu lielajā spēlē, un tam vajadzētu izveidot ļoti izklaidējošu spēli.

Cikos sākas Super Bowl?

Super Bowl notiks 11. februārī. Spēles sākums paredzēts plkst. 18:30 pēc austrumu laika. Tas ir tas pats laiks, kad tas sākas katru gadu.

Tomēr, tā kā šis ir gada lielākais sporta notikums, dienas sākumā būs daudz stundu pirmsspēles. Un pat daži dienu pirms Super Bowl.

Šogad Super Bowl turnīru pārraidīs CBS. Trīs galvenie tīkli, kas nodrošina NFL spēles (CBS, FOX un NBC), maina Super Bowl rīkotāju. Un šogad ir CBS kārta rīkot Super Bowl (pagājušajā gadā tas bija FOX, bet nākamgad būs NBC).

Kā skatīties Super Bowl 2024

Šogad ir daudz, daudz veidu, kā skatīties Super Bowl. Jebkurš straumēšanas pakalpojums, kuram ir pieejams CBS, būs labs risinājums. Varat arī skatīties, izmantojot OTA antenu vai Paramount Plus, kas varētu būt labākā vieta spēles skatīšanai.

OTA antena

CBS ir “vietējais” kanāls, kas nozīmē, ka tas ir bezmaksas. Viss, kas jums jādara, ir iegūt antenu un ievietot to logā, lai iegūtu to un dažus citus kanālus. Tā kā jūs nemaksāsit par šo antenu katru mēnesi, tas ir lētākais veids, kā iegūt NBC Super Bowl un ne tikai. Tas ietvers arī tādus kanālus kā ABC, CBS, FOX un NBC, kā arī dažus citus kanālus atkarībā no jūsu tirgus.

Amazon piedāvā dažas lieliskas OTA antenu iespējas, kas nemaksās daudz. Tāpat kā šis šeit, tā cena ir 25,99 USD. Tas piedāvā arī 120 jūdžu diapazonu, kas būs labs tiem, kas ir nūjas un, iespējams, atrodas tālu no konkrēta tirgus.

Fubo televizors

Fubo TV ne vienmēr ir lēts, taču tam ir pieejams liels skaits kanālu, kas padara tā cenu 79,99 USD mēnesī diezgan labu.

Par šo 79,99 USD cenu jūs saņemat 103 kanālus, kā arī 500 stundas mākoņa DVR. Un šajos 103 kanālos jūs saņemat visus savus vietējos iedzīvotājus, un tas ietver arī CBS. Protams, ir pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija. Tātad, ja vēlējāties to izmēģināt pirms iegādes, varat arī to izdarīt.

YouTube TV

Šī būs vispopulārākā iespēja tikai funkciju un cenas dēļ. YouTube TV ir pieejami visi vietējie kanāli visos (bet dažos) tirgos visā valstī. Tātad, visticamāk, tam ir jūsu vietējais CBS filiāles uzņēmums.

YouTube TV piedāvā arī 85+ kanālus par USD 72,99 mēnesī, padarot to lētāku nekā Fubo TV. Bet kur tas patiešām spīd, ir tā mākoņa DVR. Redziet, YouTube TV ļauj ierakstīt visu, jo tas piedāvā neierobežotu mākoņa DVR. Varat tam piekļūt no jebkuras vietas, un viss saturs tiek saglabāts jūsu DVR deviņus mēnešus. Tā ir funkcija, kuru jūs neatradīsit nekur citur.

Skatieties vietnē Paramount Plus

Paramount Plus pēdējā laikā ir kļuvis par vienu no maniem iecienītākajiem straumēšanas pakalpojumiem. Varat abonēt Paramount Plus tikai par 5,99 ASV dolāriem mēnesī ar reklāmām vai bez reklāmām un iekļaut SHOWTIME tikai par 11,99 $ mēnesī. Tas ir diezgan neticami daudz, ņemot vērā Paramount Plus satura apjomu. Tostarp tādi sporta veidi kā Super Bowl. Tā kā Super Bowl notiek TV tiešraidē, jūs redzēsit reklāmas neatkarīgi no izvēlētā plāna.

Satīt

Neatkarīgi no tā, vai skatāties futbolu vai nē, jūs noteikti vēlēsities skatīties Super Bowl 2024 izcīņu. Tajā nebūs nekāda cita satura, jo citi tīkli zina, ka pat nemēģināt konkurēt ar Super Bowl. Un ir daudz citu iemeslu, ko skatīties. Daudzi cilvēki skatās reklāmas, kuras Super Bowl laikā ir vienas no gada labākajām un dārgākajām reklāmām. Tiek ziņots, ka 30 sekunžu reklāma Super Bowl laikā šogad maksā 7 miljonus ASV dolāru.

Papildus tam mums ir Apple Music Halftime šovs, kura virsraksts ir Ašers. Viņš ir viens no visu laiku visvairāk pārdotajiem mūzikas māksliniekiem 2009. gadā Billboard viņu nosauca par desmitgades otro veiksmīgāko mākslinieku. Ašers ir nopelnījis 9 singlus pirmajā vietā un tiek uzskatīts par popmūzikas ikonu un seksa simbolu. Daudzi vēlas redzēt viņa Super Bowl puslaika šovu, ko piedāvā Apple Music, un redzēt, ko viņš arī varētu izcelt.