Transak izvēršas Honkongā, lai paātrinātu APAC jauno digitālo aktīvu tirgu un veicinātu Web3 revolūciju

Āzijas Klusā okeāna (APAC) reģions kļūst arvien populārāks globālajā digitālo aktīvu vidē, un regulējuma izmaiņas izraisa dažādu ieinteresēto personu interesi. Honkonga, kas ir slavena kā galvenais finanšu centrs, izmanto savu statusu, lai piesaistītu uzņēmumus, kas vēlas sniegt digitālo aktīvu pakalpojumus, jo īpaši saistībā ar tās labvēlīgajiem kriptovalūtu noteikumiem.

Turklāt vietējo maksājumu sistēmu ieviešana vēl vairāk uzsver reģiona vēlmi izmantot novatoriskas finanšu tehnoloģijas. Uz šī fona Transak, ievērojamais Web3 maksājumu risinājumu nodrošinātājs, ierodas Honkongā, lai veicinātu APAC digitālo aktīvu ekosistēmas izaugsmi.

Šodien Transak paziņoja, ka izvēršas APAC reģionā, izveidojot oficiālu klātbūtni Honkongā. Šīs paplašināšanās ietvaros Transak ir pievienojies Web3 Harbor iniciatīvai, kuras mērķis ir veicināt decentralizētu interneta attīstību un virtuālo aktīvu ekonomiku reģionā.

Pēc veiksmīgas A sērijas finansēšanas kārtas 2023. gada vidū, ko vadīja tādi ievērojami investori kā Animoca Brands, Transak mērķis ir gūt labumu no Honkongas kā globāla finanšu centra un vārtiem uz APAC tirgu.

Šī paplašināšana ir paredzēta, lai visā reģionā uzlabotu piekļuvi alternatīviem finanšu tirgiem, ko atbalsta Honkongas progresīvais kriptovalūtu un digitālo aktīvu regulējums. Transak plāno uzlabot vietējo iesaisti, iekļaujot plaši izmantotās maksājumu metodes un integrējoties ar Honkongas ātrāko maksājumu tīklu, tādējādi saskaņojot ar savu misiju vienkāršot Web3 pieejamību.

Apņemoties samazināt šķēršļus Web3 lietojumprogrammu ienākšanai tirgū, Transak Honkongas uzņēmuma mērķis ir ievērojami palielināt Web3 pakalpojumu ieviešanu visā APAC, vienkāršojot šifrēšanas darījumus, publiskās atslēgas kriptogrāfiju un viedos līgumus. Uzņēmums apņemas pilnībā ievērot Honkongas regulējošos standartus, nodrošinot netraucētu un prasībām atbilstošu darbību.

Transak, kas ir atzīts par savu apņemšanos nodrošināt izcilību regulējumā, darbojas vairāk nekā 150 valstīs un 2022. gada sākumā ieguva FCA licenci Apvienotajā Karalistē. Līdz 2023. gada vidum tas sasniedza FIU atbilstību Indijā un ir reģistrēts kā virtuālo līdzekļu pakalpojumu sniedzējs (VASP). Polijā, ES. ASV uzņēmums Transak ir reģistrēts kā Money Services Business (MSB) FinCEN, demonstrējot tā globālo atbilstību un darbības standartus.

Atzīstot vietējo normatīvo aktu atbilstības sarežģītību, Transak plāno Honkongā nolīgt vietējo direktoru un ekspertu komandu, lai nodrošinātu visu noteikumu ievērošanu un veicinātu aktīvu sadarbību ar politikas veidotājiem un regulatīvajām iestādēm.

Maksimilians fon Hulevičs, Transak APAC ģenerāldirektors, norādīja: “Transak uzskata Honkongu par ideālu bāzi, lai uzsāktu savu darbību un veicinātu izaugsmi APAC reģiona dinamiskajā un novatoriskajā Web3 ekonomikā. Izveidojot šeit mūsu bāzi, Transak ir ideāli gatavs, lai palīdzētu paplašināt un ieviest savus saderīgos un lietotājam draudzīgos kriptovalūtu ieviešanas pakalpojumus un palīdzētu ienākt nākamās paaudzes Web3 entuziastiem.

Transak stratēģiskie centieni Honkongā ietver sadarbību ar vietējiem fintech uzņēmumiem un iestādēm, par ko liecina tā nesenā dalība Web3 Harbour, vienā no Honkongas vadošajām Web3 kopienām, lai paātrinātu blokķēdes tehnoloģiju un decentralizētā interneta izstrādi un ieviešanu.

Web3 Harbour priekšsēdētājs Gerijs Liu pauda sajūsmu par Transak paplašināšanos Honkongā, nosaucot to par pozitīvu pavērsienu digitālo aktīvu ekosistēmai APAC reģionā. Animoca Brands, Transak atbalstītājs, izmantojot A sērijas finansējumu, arī pauda prieku par Transak stratēģisko soli, uzsverot potenciālu atvieglot vairāk nekā miljardam lietotāju Āzijā.

Transak darbojas visā pasaulē kā vadošais Web3 maksājumu un iekļaušanas infrastruktūras nodrošinātājs, veicinot netraucētu pāreju starp tradicionālajiem finanšu un kriptovalūtas aktīviem. Viņu platforma racionalizē Web3 platformu ieviešanas procesu, apkalpojot lietotājus no vairāk nekā 150 valstīm, vienlaikus apstrādājot sarežģītās problēmas, piemēram, lietotāja KYC, riska uzraudzību, atbilstību, maksājumu metodes un klientu atbalstu.

Uzņēmums piedāvā visaptverošu produktu komplektu, kas ietver fiat-to-crypto pakalpojumus, fiat-to-smart-līguma risinājumu, kas pazīstams kā Transak One, un fiat-to-NFT norēķinu risinājumu. Darbojoties kā regulēts, ar brīvības atņemšanu nesaistīts maksājumu slānis, Transak atbalsta vairāk nekā 160 kriptovalūtu iekļaušanu vairāk nekā 75 blokķēdēs. Ar klientu loku, kurā ietilpst uzticamas lietojumprogrammas, piemēram, MetaMask un Coinbase Wallet, Transak kalpo kā galvenais spēlētājs Web3 lietojumprogrammu pieejamības uzlabošanā.