Android ierīcē vairs nav zilu balonu: Apple bloķē Beeper Mini

Prieks Android lietotājiem ar zilajiem baloniem tālruņos bija īss. Apple ir bloķējis Beeper Mini piekļuvi iMessage tāpēc lietotne vairs nedarbojas tālruņos ar Google operētājsistēmu.

Karš par zilajiem baloniem turpinās, un Apple joprojām ir stingri pārliecināts, ka šī funkcija joprojām ir ekskluzīva iPhone lietotājiem. Pēdējais solis ir Beeper Mini bloķēšana, lietotne, kas Android lietotājiem ļāva iPhone lietotājiem parādīt savus tālruņus tā, it kā viņiem būtu iMessage, proti, ar ziliem baloniem savos ziņojumos. Prieks par citu tālruņu, izņemot iPhone, lietotājiem, kuri savā ziņojumapmaiņas lietojumprogrammā meklēja zilos balonus, ir bijis īslaicīgs, un karš joprojām turpinās, un Apple šajā pēdējā cīņā uzvar.

Uzņēmums Apple veido savus produktus un pakalpojumus, izmantojot nozarē vadošās privātuma un drošības tehnoloģijas, kas paredzētas, lai lietotāji varētu kontrolēt savus datus un aizsargāt personisko informāciju. Mēs veicam pasākumus, lai aizsargātu savus lietotājus, bloķējot metodes, kas izmanto viltotus akreditācijas datus, lai piekļūtu pakalpojumam iMessage. Šīs metodes radīja ievērojamus riskus lietotāju drošībai un privātumam, tostarp metadatu iedarbības iespējamību un nevēlamu ziņojumu, surogātpasta un pikšķerēšanas uzbrukumu iespējamību. Mēs turpināsim veikt atjauninājumus arī turpmāk, lai aizsargātu savus lietotājus.

Cupertino viņi turpina izmantot savas ziņojumapmaiņas sistēmas drošību kā attaisnojumu, lai neļautu citām lietojumprogrammām un citām operētājsistēmām piekļūt pakalpojumam iMessage, un neskatoties uz to, ka Beeper nodrošina, ka sistēmas privātums un drošība netiek apdraudēta Jūsu lietojumprogrammas izmantošanas dēļ pašlaik to nav iespējams izmantot operētājsistēmā Android.

Mēs stāvam aiz tā, ko esam uzbūvējuši. Beeper Mini saglabā jūsu ziņojumu privātumu un palielina drošību salīdzinājumā ar nešifrētām SMS. Ikvienam, kurš apgalvo pretējo, mēs ar prieku nodosim visu mūsu pirmkodu savstarpēji saskaņotām trešajām pusēm, lai tās novērtētu mūsu lietojumprogrammas drošību.

Tas, kas šeit var šķist absurds karš, Amerikas Savienotajās Valstīs ir cīņa par kāroto zilo balonu iegūšanu Android tālruņos. Šobrīd Apple joprojām ir uzvarošs, bet Mums būs jāgaida, lai redzētu, kā tiesas atrisinās, jo Google pati vēlas piespiest Apple un ir nodevusi šo lietu regulatīvajām iestādēm, kurām būs pēdējais vārds. Šobrīd šķiet, ka viņi vēl nav lemšanas procesā par labu Google, lai gan stingrs lēmums vēl nav publiskots.