Mīļš, mākslīgā intelekta radītā māksla kļuva par AAA spēli

Nu tas bija tikai laika jautājums. Lai gan sākumā šķita, ka mākslīgā intelekta attēlu ģeneratori ir jautri, ar kuriem var ķerties klāt, šī tehnoloģija tagad nonāk AAA spēlēs. Viens piemērs tam ir spēle no Square Enix. Spēle ar nosaukumu Foamstars zināmā mērā izmanto AI radītu mākslu.

Pateicoties AI vispārējam ātrumam un efektivitātei, daudzi slaveni uzņēmumi redz tā izmantošanas lietderību. Piemēram, pastāv partnerība starp Xbox un Inworld, lai izmantotu AI, lai ģenerētu NPC uzdevumus un stāstus. Tas spēlei piešķirs dimensiju, jo tas var pavērt durvis neierobežotu veidu uzdevumiem spēlēs. Tomēr tas vēl ir jāredz.

Ir apstiprināts, ka uzņēmums Foamstars izmantos mākslīgā intelekta radīto mākslu

Lai gan virsraksts šķiet nedaudz nojaušams, ziņas nav tik sliktas, kā izklausās. Spēles producents Kosuke Okatani sacīja, ka lielākā daļa spēles joprojām tiek veikta ar rokām. Tātad Foamstars joprojām ir cilvēka radīta spēle ar cilvēka radītu mākslu. Vienīgā māksla, kas tika radīta, bija māksla spēļu albumu vākiem. Tātad uzņēmums precīzi neatlaida visu savu mākslas nodaļu.

Atliek tikai jautājums Kāpēc? Kādas priekšrocības sniedza MidJourney izmantošana albumu vāku izgatavošanai? Vai tas bija vispārējās efektivitātes dēļ vai arī AI izmantošanai bija stilistiskas priekšrocības? Lai gan AI māksla veidoja ļoti nelielu spēles daļu, šīs ziņas daudziem cilvēkiem nepatiks.

Tomēr tas ir Square Enix izvēlētais ceļš. Iepriekš uzņēmums paziņoja, ka gatavojas “agresīvi” pāriet uz AI tehnoloģijas izmantošanu. Tas ir diezgan draudīgi daudziem tur strādājošajiem, jo ​​nevar pateikt, vai AI tehnoloģijas ātrums un efektivitāte viņiem maksās darbu.