DJI mikrofonam 2 ir AI trokšņu slāpēšanas funkcija, un tas ir savienots ar jūsu tālruni

DJI ir pazīstams, cita starpā, piemēram, ar droniem un kamerām, kas ražo augstas kvalitātes mikrofonu komplektus. Sākotnējais DJI Mic bija nozares standarta izvēle mobilā audio ierakstīšanai, izmantojot vairākus bezvadu mikrofonu uztvērējus. Tagad uzņēmums ir izlaidis jaunu DJI Mic 2 ar — jūs uzminējāt — mākslīgā intelekta funkcijas. Papildus mikrofona aprīkošanai ar AI, ir arī daži citi dzīves kvalitātes uzlabojumi. Lielākā no tām ir iespēja tieši savienot pārī ar viedtālruni, kas ir glīts papildinājums. DJI pievienoja lielāku skārienekrānu, uzlaboja iekšējo ierakstīšanas kvalitāti un padarīja ierīci vieglāk vadāmu.

Tiklīdz ieskatīsieties DJI Mic 2, jūs savaldzinās jaunais caurspīdīgais krāsu tonis. Pearl White krāsu opcija ir gluda un vienkārša balta krāsa, bet Shadow Black ir caurspīdīga. Shadow Black raidītāja priekšpuse ir pietiekami skaidra, lai atklātu dažas mikroshēmas un plates Mic 2 iekšpusē. Turklāt katrs raidītājs ir līdzīgs oriģinālam, lai gan nospiedums ir nedaudz sarukts. Tos var izmantot kā bezvadu mikrofonus ar iebūvētu klipsi un magnētiskā stiprinājuma iespēju.

Izskats ir tālu no tā, kas jauns DJI Mic 2. Pogas ir pārvietotas un tagad visas ir apaļas. Katra raidītāja kreisajā pusē atrodas ierakstīšanas poga un USB-C ports. Labajā pusē ir barošanas poga, saites poga un LED statusa indikators. Tas ir liels darījums, jo pirmajā izdevumā gaisma bija priekšpusē, kur to varēja redzēt video kadros. Katram raidītājam ir arī ilgāks akumulatora darbības laiks. Raidītāji darbojas līdz sešām stundām ar vienu uzlādi, un tos var pagarināt līdz 18 stundām ar uzlādes futrāli.

DJI mikrofona 2 komplekts un jaunas AI funkcijas

Abi raidītāji ir tikai DJI Mic 2 komplekta daļas. Iekļautajam uztvērējam ir 1,1 collas OLED ekrāns un digitālais ritināšanas ritenis pielāgojumu veikšanai. Tas ir paredzēts uztvērēju savienošanai ar kameru vai citu ierīci, taču dažiem lietotājiem tas nebūs vajadzīgs. Tas ir tāpēc, ka DJI tagad ir ļāvis savienot Mic 2 uztvērējus tieši ar viedtālruni, izmantojot Bluetooth. Tomēr jūs joprojām varat savienot uztvērēju ar tālruni, ja jums ir pilns komplekts. Šī jaunā funkcionalitāte ļauj lietotājiem iegādāties tikai nepieciešamās detaļas, piemēram, 99 ASV dolāru raidītāja mikrofonu, nevis 349 ASV dolāru komplektu.

Mic 2 skaņas kvalitāte ir uzlabota, sākot ar 32 bitu peldošo iekšējo ierakstu. Tas var uztvert skaņas dažādos decibelu līmeņos, diapazonā līdz 250 metriem. AI balstīta trokšņu slāpēšanas funkcija samazina apkārtējās vides skaņu arī trokšņainā vidē, kas ir lieliska funkcija ierakstīšanai skaļās vietās.

DJI Mic 2 komplekts, kā arī atsevišķi mikrofoni un aksesuāri ir pieejami iegādei tagad. Pilns komplekts maksā 349 USD, raidītājs maksā 99 USD, bet Lavalier mikrofons maksā 39 USD.