Alkimi uzsāk Mainnet; 600 miljardu dolāru iekļaušana nozares ķēdē

Londona, Apvienotā Karaliste, 2023. gada 19. decembris, Chainwire

Alkimi, pasaulē pirmā decentralizētā reklāmu apmaiņa, ir izgājusi no beta versijas, un tagad reklāmdevēji un izdevēji pērk un pārdod krājumus, izmantojot uz blokķēdes balstītu programmatisko platformu. Pielāgotas konsensa, sadalītas virsgrāmatas un mezglu platformas palaišana iezīmē jaunu digitālās reklāmas laikmetu. Tas ļauj pilnībā decentralizēti pirkt un pārdot reklāmas laukumu, izmantojot blokķēdes infrastruktūru.

Alkimi tīkls nodrošina veiktspējas uzlabojumus, pilnīgu caurspīdīgumu un lielāku efektivitāti digitālās reklāmas ekosistēmā. Samazinot maksu no vairāk nekā 37% līdz 3–5%, reklāmu iegādes izmaksas tika samazinātas no 9,03 USD līdz 2,71 USD, nodrošinot reklāmdevējiem par 212% vairāk mediju, vienlaikus palielinot reklāmas kampaņu veiktspēju par 19% sadarbībā ar pasaulē lielākajām mediju aģentūrām. un izdevējiem.

Bens Putlijs, Alkimi izpilddirektors un līdzdibinātājs, izteica: “Esmu sajūsmā paziņot par Alkimi Exchange galvenā tīkla palaišanu, kas ir galvenais brīdis mūsu ceļojumā uz digitālās reklāmas apvērsumu. Tiek prognozēts, ka 2023. gadā digitālās reklāmas tēriņi sasniegs 678,9 miljardus USD, kas norāda uz šī tirgus milzīgo potenciālu. Alkimi Exchange izmantos šo potenciālu, ienesot ķēdē ievērojamu daļu no digitālajām reklāmām, izmantojot mūsu biržas AlEx.

Reklāmdevējiem un plašsaziņas līdzekļu aģentūrām galvenais tīkls nodrošina tādu reklāmas tēriņu skaidrības un pārskatatbildības līmeni, kas iepriekš nebija sasniedzams. Turpretim izdevēji ir gatavi gūt labumu no racionalizētākas un ienesīgākas pieejas reklāmu pārvaldībai un ieņēmumu radīšanai, viņiem tiek pārskaitīta lielāka reklāmdevēju dolāru daļa, tādējādi radot lielāku vērtību tiešsaistē.

Galvenā jaunā tīkla iezīme ir Likviditātes ieguldīšanas atvasinājuma (LSD) iekļaušana, ļaujot lietotājiem pievienoties Likviditātes pūlam vietnē Balancer un veikt savus LP marķierus (stADS) lietotāju portālā labs.alkimi.org. Šī funkcija sniedz lietotājiem iespēju “izmantot” internetu.

Šī tīkla palaišana ir ne tikai tehnoloģisks progress, bet arī paradigmas maiņa digitālās reklāmas vadīšanā. Izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, uzņēmums nosaka jaunus nozares pārredzamības un veiktspējas standartus, iezīmējot nozīmīgu soli uz nākotni, kurā digitālā reklāma ir efektīvāka, pārredzamāka un godīgāka visām iesaistītajām pusēm.

Par Alkimi Exchange

Alkimi Exchange ir decentralizēta neefektīvās mantotās programmatiskās reklāmu apmaiņas aizstāšana, kuras mērķis ir atjaunot vērtību apmaiņu starp reklāmdevējiem, izdevējiem un lietotājiem. Alkimi Exchange ir pielāgots 2. slāņa mērogošanas risinājums Ethereum tīklā, kas īpaši paredzēts reklamēšanai — tas ļauj mums nodrošināt ātrāko, bezgalīgi mērogojamu risinājumu ar 0% krāpšanu, zemām transakciju maksām un pilnīgu pārredzamību.

Uzziniet vairāk vietnē www.alkimi.org.

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/alkimi-exchange

Telegramma: https://t.me/Alkimi_Exchange

Discord: https://discord.com/invite/ebeHPzYHFT

Twitter: https://twitter.com/AlkimiExchange

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCfvLB-WjXB7oZSeFci-RT5w

Sazināties

Mārketinga nodaļas vadītājs
Millija Putlija
Alkimi birža
[email protected]