IPhone 17 varētu būt 24 megapikseļu priekšējā kamera

Mums iPhone 15 ir tikai piecus mēnešus, un jau sāk parādīties pirmās baumas par iPhone 16, kas iznāks šī gada septembrī. Tomēr daži analītiķi sper soli tālāk un Viņi sāk publicēt pirmās baumas par iPhone 17, ierīce, kas neredzēs gaismu līdz 2025. gada septembris. Ming Chi-Kuo apliecina, ka šī ierīce attīstīsies priekšējās kameras līmenī, kuras izšķirtspēja palielināsies līdz 24 megapikseļiem ar sešu elementu sistēmu.

Lai gan esam ļoti tālu… sākas baumas par iPhone 17

Un tik tālu. Kā jau minēju, tas paliek viens gads un deviņi mēneši līdz 2025. gada septembrim, datums, kurā mēs patiešām uzzināsim iPhone 17. Un, tā kā par iPhone 16 ir daudz baumu, ir daži analītiķi, piemēram, labi pazīstamais Ming Chi-Kuo, kas uzdrošinās ar pirmajām baumām par iPhone septiņpadsmitās paaudzes.

iPhone 17 Tam būs 24 megapikseļu priekšējā kamera ar sešu elementu objektīvu. Tas būtu iekļauts priekšējās kameru kompleksa paplašināšanas plānā, kas sākās ar iPhone 6S, ierīci, kurai bija 5 megapikseļu priekšējā kamera. Tālāk nāca iPhone 7, X un XS, kas palielināja izšķirtspēju līdz 7 megapikseļiem ar 4 elementu objektīvu. Vēlāk iPhone 11, 12 un 13 ieradās ar 12 megapikseļu kameru, un tika veikts lēciens uz piecu elementu lēcas, kas bija pieejami arī iPhone 14 un 15, bet ar mazāka fokusa apertūra un autofokuss.

Acīmredzot arī iPhone 16 priekšējā kamera būs tāda pati kā iPhone 15, un tā būs iPhone 17, ierīce, kas veiks lēcienu līdz 24 megapikseļiem, ar sešu lēcu sistēmu. Šī tehnoloģija ļaus pievienot papildu slāņus, lai labotu dažādus attēlu kropļojumus, panākot asākas un skaidrākas fotogrāfijas, papildus lielākam izmēram, jo ​​palielinās izšķirtspēja, ar kādu tas tiks uzņemts.