Ar Red Apple Tech partnerības ziņām Memeinator pārsniedz 4 miljonus dolāru

Londona, Apvienotā Karaliste, 2024. gada 8. februāris, Chainwire

Memeinator ir strauji attīstījies, līdz šim publiskajā iepriekšpārdošanā nopelnot iespaidīgus USD 4 miljonus.

MMTR marķiera cena tagad ir USD 0,0208, un, tā kā iepriekšpārdošanas 14. posms ir strauji izpārdots, cena drīzumā pieaugs līdz USD 0,022 15. posmā.

Memeinator ir mēmu monēta ar mērķi, kas sāncenšus novirza ceļā uz 1 miljarda ASV dolāru tirgus ierobežojumu. Vilinošas balvas, liels mārketinga stimuls un uz AI balstīta spēle atšķir MMTR no nekvalitatīviem mēmu projektiem.

Šis intereses pieaugums rodas, pateicoties jaunajai partnerībai starp Memeinator un Red Apple Tech, godalgoto spēļu studiju, kas pārraudzīs Meme Warfare spēles izstrādi.

Tikmēr Memeinator mārketinga centieni ir palielinājuši ātrumu, ar vīrusu reklāmas stendu kampaņu spiežot #Memeinator uz pasaules tendencēm. Reklāmas stends tika stratēģiski novietots netālu no SpaceX birojiem, lai piesaistītu Elona Maska uzmanību, ko ļoti labi uzņēma Memeinator kopiena.

Memeinator produktu nodaļas vadītājs Marko Toneti par jaunākajiem notikumiem sacīja: “Pateicoties mūsu attīstības un mārketinga komandu pūlēm, Memeinator rada pārsteidzošu interesi. Mēs esam priecīgi sadarboties ar tādu pazīstamu nosaukumu kā Red Apple, un mēs sagaidām, ka vīruss turpināsies, kad MMTR iepriekšpārdošana tuvojas beigām.

Memeinator (MMTR) ir iespējams iegādāties vietnē oficiālā vietne.

Memeinator: mēmu monēta, kas izšauj dominēšanu

Memeinator ir mēmu monēta, kuras uzdevums ir uz visiem laikiem iznīcināt krāpniecību, paklāju vilkšanu un nevērtīgus žetonus.

Tā ERC-20 viedais līgums ir pilnībā pārbaudīts, un veterānu komanda ir izveidojusi spēcīgu zīmola komplektu, lai pārņemtu mēmu monētu pasauli. Mārketinga plānā ir izmantota metodiska pieeja viralitātei, radot priekšnoteikumus vēršu skrējienam, lai sasniegtu virsotni 2024. gadā.

MMTR marķieris atdod žetonu īpašniekiem ar virkni stimulu tiem, kuriem ir gan īsās, gan garās pozīcijas. Stakers var ģenerēt līdz pat 45% APY saviem žetoniem, un HODLers novērtēs, ka attīstība un mārketings laika gaitā turpinās pieaugt, savukārt ceturkšņa marķieru izdegšana ir paredzēta ceļvedī, lai palīdzētu stabilizēt MMTR cenu un pievienot vērtību esošajiem marķieriem.

AI piesātinātā Meme Warfare spēle pievienos vēl vienu Memeinator kopienas iesaistes līmeni, tāpēc sagaidiet, ka turpmākais plašsaziņas līdzekļu atspoguļojums balstīsies uz stāstiem, kas jau ir iekļauti CoinJournal, Bitcoinist.com, Cointelegraph un Invezz.com.

MMTR priekšpārdošana beigsies pēc dažām nedēļām, un nākamie ceļveža posmi ietver ietekmētāju partnerības, biržas sarakstus, ekskluzīvus NFT un spēli Meme Warfare.

Stāsti, kas virza Memeinatora izaugsmi

Memeinator izaugsmi veicina divi galvenie faktori: iepriekš minētā nekaunīgā reklāmas stendu kampaņa un jauns paziņojums par tā šaušanas spēli “Meme Warfare”.

Saskaņā ar Business Research Insights, Meme Warfare attīstība pozicionē MMTR blakus plaukstošajam GameFi sektoram, un līdz 2031. gadam tiek prognozēts, ka tirgus apjoms sasniedz 90 miljardus USD. Investori cerēs, ka Memeinator pievienosies GameFi virzībai uz priekšu, asociācijai augot.

Šīs pozitīvās ziņas atspoguļo vispārējo tirgus noskaņojumu. Bitcoin savā nedēļas diagrammā ir uzzīmējis “zelta krustu” pēc tam, kad janvārī tika apstiprināti ETF, un eksperti uzskata, ka Ethereum ETF tiks apstiprināts maijā. Tas paver ceļu altcoin sezonai šovasar, no kuras MMTR ir labas iespējas gūt labumu.

Tā kā tirgus tagad ir nobriedis mēmu monētu vēršu skrējienam, MMTR turētāji cer uz 2023. gada atkārtošanos, kur, neskatoties uz lāču apstākļiem, tādas monētas kā PEPE un BONK reģistrēja attiecīgi vairāk nekā 15 000% un 4000% pieaugumu.

Memeinator ir pirmspārdošanas 14. posmā, un tagad cena ir 0,0208 ASV dolāri. Tikai 7% žetonu paliek pirms 15. posma, kur cena atkal palielinās.

Par Memeinatoru

Memeinator ir pretlīdzeklis simtiem izmetamo mēmu monētu, kurām trūkst likumīgas lietderības. Ar savu deflācijas marķieri, iesaistīto kopienu, prasmīgi izstrādātu NFT kolekciju un ar mākslīgo intelektu darbinātu videospēli tas piedāvā reālus jauninājumus, nevis tikai ažiotāžu. Tās mērķis ir aptumšot konkurējošās mēmu monētas. Un pa ceļam sniedziet savai sabiedrībai spēcīgu atdevi, gan tirgojot MMTR monētu, gan veicot ieguldījumus, pirms sagraujat 1 miljarda ASV dolāru tirgus ierobežojumu.

Lai iegūtu papildinformāciju un iegādātos Memeinator (MMTR), apmeklējiet vietni tīmekļa vietne.

Vietne | Baltā grāmata | Sociālie tīkli

Sazināties

izpilddirektors
Memeinators
Memeinators
[email protected]