iPhone X izglāba Izraēlas karavīra dzīvību, bloķējot lodi

Nokia funkcionalitātes tālruņi jau sen ir slavēti ar savu izturību, un daudzi stāsti izceļ to izturību. Turklāt ir bijuši gadījumi, kad Apple pulksteņi un iPhone ir spēlējuši nozīmīgu lomu dzīvības glābšanas situācijās. Šoreiz iPhone X ir izrādes sākums, jo tas izglāba Izraēlas karavīra dzīvību, izvairoties no lodes kara zonā. Izraēlas premjerministrs Benjamins Netanjahu un Rabijs Šai Graučers karavīram un viņa vienībai pasniedza pilnīgi jaunus iPhone tālruņus, izsakot pateicību un atzinību par viņu dienestu.

iPhone X izglābj karavīra dzīvību, bloķējot lodi

Saskaņā ar ziņu, kas kopīgota vietnē X (iepriekš Twitter), iPhone X izvairījās no lodes un izglāba Izraēlas karavīra dzīvību. Apple Insider redzēja šo ziņu un atzīmēja, ka tas varētu būt iPhone X, pateicoties tā vertikālajai kameras triecienam.

Videoklipā bija redzams iPhone tālrunis ar izturīgu korpusu un skaidru aizmuguri. Lode iedūrās tālrunī un korpusā, taču zaudēja spēku, pasargājot tā lietotāju no nopietniem savainojumiem. Apple produkti jau iepriekš ir izglābuši dzīvības, taču joprojām nav skaidrs, vai Apple apspriedīs iPhone ložu izturību.

Apple novērtē iPhones pret putekļiem, ūdeni un ekstremālām temperatūrām. Tomēr uzņēmums nekad nav publiski apstiprinājis, ka iPhone ir ložu necaurlaidīgi.

Izraēlas premjerministrs un rabīns Šai Graučers karavīriem uzdāvināja jaunus iPhone tālruņus

Pēc tam Izraēlas premjerministrs Benjamins Netanjahu un rabīns Šai Graučers apmeklēja karavīrus un vienību slimnīcā. Tieši tad viņi viņiem prezentēja arī jaunākos iPhone 15 modeļus.

Ir vērts atzīmēt, ka šādas pasakas par tālruņiem, kas darbojas kā aizsargvairogi kritiskās situācijās, nav gluži bezprecedenta. Phone Arena atgādina pagātnes notikumus, tostarp gadījumus, kad Moto G5, kas ievietots Incredible Hulk korpusā, izrādījās dzīvības glābējs, kā arī citu gadījumu, kas saistīts ar HTC EVO 3D. Tagad iPhone X ir ierakstījis savu nosaukumu šajā ierīču sarakstā, kuras ir negaidīti pasargājušas personas no kaitējuma.