Jaunākajā atjauninājumā Google faili zaudē apakšējo joslu

Google lietotnes pastāvīgi saņem smalkus atjauninājumus un vizuālas izmaiņas, uzņēmumam turpinot uzlabot savu lietotņu ekosistēmu. Lietotnē Google faili tikko notikušas jaunas izmaiņas, par kurām daudzi cilvēki nebūs sarūgtināti. Lietotnes Google faili apakšējā josla ir noņemta.

Iepriekš, pārejot uz lietotni Google faili, apakšā bija redzama josla, kurā bija trīs navigācijas cilnes. Lietotne tiks automātiski atvērta cilnei Pārlūkot, kas sniedz jums ātru pārskatu par visiem tālrunī glabātajiem failiem. Blakus tam jūs redzēsit cilni Tīrīt. Tas jūs novirzīs uz apgabalu, kurā varēsit tīrīt failus, kas jums vairs nav vajadzīgi. Visbeidzot, ir cilne Kopīgošana tuvumā. Šis ir īsceļš, lai aktivizētu funkcionalitāti Kopīgot tuvumā, lai nosūtītu failus uz dažādām ierīcēm.

Tomēr jauns atjauninājums noņem apakšējo joslu no pakalpojuma Google faili

Ja izmantojat jaunāko Google failu versiju, atvērsit lietotni, lai ekrāna apakšā parādītu nelielu ziņojumu. Tas informēs par failu kopīgošanu, izmantojot funkciju Kopīgošana tuvumā. Tas ir nedaudz dīvaini, ka tas neattiecas uz ātro kopīgošanu, jo Google pašlaik aizstāj kopīgošanu tuvumā ar ātro kopīgošanu. Faktiski ir pārslēgta tuvumā esošā koplietošana personālajam datoram.

Pēc šī ziņojuma noņemšanas jūs redzēsit Google failu saskarni bez apakšējās joslas. Bez apakšējās joslas jūs patiešām neko daudz nepalaižat garām. Ja vēlaties notīrīt failus, augšējā kreisajā stūrī pieskarieties hamburgera stila izvēlnei un pieskarieties Tīrs pogu, kas ir pirmais vienums.

Ja esat pieradis izmantot cilni Kopīgošana tuvumā, vienumu kopīgošana nav liela problēma. Turiet pirkstu uz faila un nospiediet Dalīties pogu. Kopīgošanas lapā būs redzama opcija Kopīgot tuvumā (tā būs citā vietā atkarībā no ierīces ražotāja). Ja kopīgojat failu pēc pārslēgšanās uz ātro kopīgošanu, jūs redzēsit pogu Ātrā kopīgošana. Pieskarieties tam, un tas darīs tieši to pašu.

Ja neredzat šīs izmaiņas, ieteicams atjaunināt savu lietotni. Play veikalā atrodiet lietotni Google faili un meklējiet Atjaunināt pogu.