ASV Galaxy A52 5G saņem Samsung Android 14 atjauninājumu

Samsung Galaxy A52 5G lietotāji ASV, priecājieties. Uzņēmums tikko jums nosūtīja Jaungada dāvanu. Jūsu tālrunis saņem Android 14 atjauninājumu ar One UI 6.0 augšpusē. 2023. gada decembra drošības ielāps ir arī daļa no lielā atjauninājuma, kas tika ieviests nesen. Tālruņa starptautiskās versijas jau ir paņēmušas One UI 6.0.

Galaxy A52 5G saņem operētājsistēmu Android 14 ASV

Šobrīd šķiet, ka operētājsistēmā Android 14 balstītais One UI 6.0 atjauninājums ir pieejams tikai Galaxy A52 5G versijām, kas ir bloķētas ar mobilo sakaru operatoru ASV. Atjauninājums ir pieejams lietotājiem nedaudzos mobilo sakaru operatoru tīklos ar programmaparatūras būvējuma numuru A526USQUCFWL1. Nākamo dažu dienu laikā tas sasniegs vairāk lietotāju visā valstī, tostarp tos, kuriem ir rūpnīcā atbloķēta ierīce.

Būvējuma numurs var atšķirties, taču atjauninājuma saturs paliks nemainīgs. Samsung jau ir publicējis pilnu izmaiņu žurnālu savā oficiālajā atjauninājumu izsekotājā Galaxy A52 5G ASV versijai. Viens lietotāja interfeiss 6.0 nodrošina jaunu pogu izkārtojumu ātro iestatījumu panelim, paziņojumu paneļa uzlabojumus, vairāk bloķēšanas ekrāna pielāgošanas iespēju un vienkāršotas lietotņu ikonu etiķetes.

Turklāt Samsung ir uzlabojis sistēmas animācijas un uzlabojis vairākuzdevumu veikšanu ar jauniem žestiem. Laikapstākļu logrīks tagad ir dinamiskāks, savukārt Samsung tastatūrai ir veikti funkcionāli uzlabojumi. Viens lietotāja interfeiss 6.0 nodrošina arī jaunas kameras funkcijas, jaudīgākus rediģēšanas rīkus, uzlabotu video atskaņotāju, uzlabotu Bixby Text Call un citas Galaxy A52 5G izmaiņas.

Turklāt jaunākajā Samsung 2021. gada augstākās klases vidējās klases tālruņa atjauninājumā ir iekļauti vairāk nekā 60 drošības labojumi. Decembra drošības ielāps novērš septiņas kritiskas Android OS ievainojamības un desmitiem ļoti nopietnu problēmu, tostarp dažas tikai Samsung ierīcēm. Ja vēl neesat saņēmis atjauninājumu, varat doties uz Iestatījumi > Programmatūras atjauninājums > Lejupielādējiet un instalējiet lai to pārbaudītu.

Jūsu novecojošais Samsung tālrunis nesaņems operētājsistēmu Android 15

Galaxy A52 5G, kas tika laists klajā 2021. gada martā, drīz būs trīs gadus vecs. Lai gan tā joprojām varētu būt diezgan spējīga, ierīce tuvojas sava mūža beigām. Tas vairs nesaņems galvenos Android OS atjauninājumus. Android 14, kas debitē ar operētājsistēmu Android 11, ir pēdējais tālruņa atjauninājums.

Drošības atjauninājumi būs pieejami līdz aptuveni 2025. gada martam. Ja plānojat jaunināt uz jaunu modeli, Samsung Galaxy A55 būs pieejams pēc dažiem mēnešiem. Mēs nesen atklājām tā oficiālos attēlus. Mēs jūs informēsim, kad mums būs vairāk informācijas par to.