Fintech jaunuzņēmums Kashable iegūst finansējumu 25,6 miljonu dolāru apmērā, lai uzlabotu darbinieku finansiālo labklājību

Finansiālā labklājība kļūst par galveno uzņēmumu bažām, jo ​​finansiālā stresa situācijā esošie darbinieki biežāk ir saspringti, neproduktīvi un prombūtnē no darba. Apzinoties šo problēmu, viens fintech jaunuzņēmums ir izvirzījis savu misiju nodrošināt darbiniekus ar instrumentiem un resursiem, lai uzlabotu viņu finansiālo stāvokli.

Ievadiet Kashable, Ņujorkā bāzētu jaunuzņēmumu, kas nodrošina sociāli atbildīgus kredītu un finansiālās labsajūtas risinājumus kā darba devēja sponsorētu brīvprātīgu pabalstu. Uzsākšana nodrošina pieejamu, ātru un atbildīgu alternatīvu darbiniekiem, kuri saskaras ar īstermiņa finansiālām nepilnībām, lai neļautu viņiem izmantot aizdevumus pret pensiju plāniem, plēsonīgiem aizdevējiem vai augstas likmes kredītkartēm.

Šodien Kashable paziņoja, ka ir nodrošinājis B sērijas finansējumu 25,6 miljonu ASV dolāru apmērā, lai paplašinātu savus finanšu labsajūtas risinājumus. Revolution Ventures un Moneta Ventures kopīgi vadīja kārtu, piedaloties EJF Capital un Krillion Ventures. Šis finansējums uzsver pieaugošo interesi par finanšu labsajūtas risinājumiem, uzsverot Kashable stratēģisko pozīciju, lai gūtu labumu no arvien pieaugošā darbinieku finansiālās veselības nozīmes atzīšanas.

Kashable arī izmantos svaigo kapitāla infūziju, lai paātrinātu papildu finanšu labsajūtas pakalpojumu izstrādi. Uzņēmums arī plāno stiprināt savu spēju nodrošināt pieejamus kredītus darbiniekiem visā kredītu spektrā. Finansējums atbalstīs Kashable pētniecības un attīstības tehnoloģiju komandas izaugsmi, uzlabojot tās novatorisko parakstīšanas modeli un uzlabojot finanšu produktu komplektu.

Kashable, ko 2013. gadā dibināja līdzdirektori Einats Steklovs un Riši Kumars, izmanto novatoriskas tehnoloģijas, lai uzlabotu strādājošo amerikāņu finansiālo labklājību, vienlaikus saglabājot apņemšanos nodrošināt uzticamību un pieejamību. Steklovs uzsvēra Kashable nostāju, ka piekļuvei kredītam jābūt pieejamai ikvienam, nevis tikai privilēģijai. Uzņēmums nodrošina darba devējiem bezmaksas, novatorisku programmatūras risinājumu, lai sniegtu saviem darbiniekiem iekļaujošus finanšu labsajūtas piedāvājumus.

“Pasaulē, kurā finanšu nestabilitāte var piemeklēt ikvienu un jebkurā laikā, Kashable ieņem drosmīgu nostāju: piekļuvei kredītam nevajadzētu būt privilēģijai, tai jābūt sasniedzamai. Kashable programma nodrošina darba devējiem bezmaksas, novatorisku programmatūras risinājumu, lai sniegtu saviem darbiniekiem iekļaujošus finanšu labsajūtas piedāvājumus, ”sacīja Steklovs.

Kashable produkti ietver finanšu izglītību, budžeta veidošanas rīkus un piekļuvi nelielam aizdevumam. Uzņēmuma mērķis ir palīdzēt darbiniekiem uzlabot viņu finansiālo stāvokli, kas var palielināt produktivitāti un samazināt darba kavējumus.

“Mēs esam priecīgi sadarboties ar Owl Ventures un mūsu esošajiem investoriem, lai turpinātu mūsu misiju palīdzēt darbiniekiem sasniegt finansiālu drošību,” sacīja Kumars. “Šis finansējums ļaus mums sasniegt vairāk uzņēmumu un pozitīvi ietekmēt miljoniem darbinieku dzīvi.”