Kā nomainīt sejas Apple Watch, pabīdot ekrānu

Sejas ir viens no visvairāk pielāgojamajiem Apple Watch elementiem un ļauj tiem atšķirt lietotāju pulksteņus. Pielāgošana, gaumes, dažādas krāsu kombinācijas, sarežģījumi un neskaitāmas citas funkcijas ir Apple viedpulksteņa būtība. Lietotājs var izveidot vairākas sfēras un pārslēgties starp tām. Līdz ar watchOS 10 izlaišanu tika noņemts vienkāršais vilkšanas žests, lai pārslēgtos starp pulksteņa ciparnīcām. tomēr WatchOS 10.2 atkārtoti ieviesa šo vienkāršo žestu kuru mēs parādīsim, kā aktivizēt vai deaktivizēt tālāk.

Velciet pa ekrānu, lai mainītu Apple Watch ciparnīcas

Vienkāršība, ar kādu mēs varējām pārslēgties starp pulksteņa ciparnīcām, mainījās līdz ar watchOS 10 izlaišanu, jo Apple noņēma šo funkciju. Tomēr tas atguva to, uzsākot watchOS 10.2, un kopš tā laika ir palicis spēkā pat pirmajā watchOS 10.4 beta versijā, kas pašlaik ir pieejama.

Pārslēdzieties starp pulksteņa ciparnīcām, velkot pa kreisi vai pa labi no ekrāna malas

Šīs darbības ietekme ir tikpat vienkārša kā, ja tā atrodas vienā no sfērām, velciet pa kreisi vai pa labi, lai mainītu starp mūsu galerijas sfērām. Vēl viens veids, kā pārslēgties starp tiem, ir ilgi nospiest ekrānu un slīdēt uz galeriju. Tomēr šis pēdējais veids ir nedaudz apgrūtinošāks.

Apple Watch Ultra

Ja vēlaties aktivizēt seju maiņas funkciju, slīdot pa ekrānu, un izmantojat watchOS 10.2 vai jaunāku versiju, jums vienkārši jāpārliecinās, vai šī funkcija ir aktivizēta:

  1. Ievadiet iestatījumus no sava Apple Watch
  2. Atrodiet opciju Pulkstenis
  3. Un pārliecinieties, vai šī opcija ir aktivizēta Bīdiet, lai mainītu sfēru

Ja izmantojat operētājsistēmu, kas ir vecāka par watchOS 10 pēc noklusējuma šī funkcija ir aktivizēta un, ja jūs izmantojat watchOS 10 vai watchOS 10.1, jūs nevarēsit aktivizēt šo funkciju, jo tā tika atjaunota, kā mēs minējām watchOS 10.2.