Apple pārtrauc pārdot Apple Watch Series 9 un Ultra savā ASV tīmekļa vietnē

Ziņas izplatījās pirms dažām dienām, un pasaule to atkārtoja: Apple bija jāpārtrauc Apple Watch Series 9 un Ultra pārdošana par divu kompānijas Masimo patentu pārkāpšanu, kas saistīti ar skābekļa noteikšanu asinīs. Šie ierobežojumi attiecas tikai uz Amerikas Savienotajām Valstīm, un šodien, 22. decembrī, tiem nevajadzētu būt pieejamiem viņu tīmekļa vietnē, un tā tas ir. Apple ir ievietojis zīmi “Pašlaik nav pieejams” savā oficiālajā tīmekļa vietnē abos modeļos un ir noņēmis skābekļa noteikšanas informāciju. Nākamais kontrolpunkts no ceļa beidzas 25. decembrī, kas ir termiņš, kurā Džo Baidenam ir jāuzliek veto ITC rezolūcijai un jāatgriež Apple pulksteņu pārdošana.

Apple izpilda spriedumu un pārtrauc savu pulksteņu pārdošanu ASV

Pēc ilgas tiesas cīņas, Starptautiskās tirdzniecības komisija (ITC) ASV konstatēja, ka Apple ir pārkāpis divus uzņēmuma Masimo patentus par asins skābekļa noteikšanas sensora izveidi Apple pulksteņos kopš Apple Watch Series 6. Galvenie ITC rezolūcijas datumi sākās vakar, 21. decembrī. Apple vajadzēja pārtrauciet Apple Watch Series 9 un Ultra 2 pārdošanu savā oficiālajā ASV vietnē.

Apple Watch Ultra

Un tā tas ir bijis. Tīmekļa vietnē jau tiek ievietota zīme “Pašlaik nav pieejams”, kā arī tiek atsaukta visa informācija, kas saistīta ar skābekļa noteikšanu šo ierīču asinīs. Nākamais solis ir pārtrauciet pulksteņu pārdošanu, sākot ar 24. decembri, savos fiziskajos veikalos Amerikas Savienotajās Valstīs. Tomēr piedurknē ir dūzis, kuram, šķiet, ir arvien mazāk nodomu palaist katru dienu, un tas ir valdības prezidenta Džo Baidena veto, kuram bija 60 dienas, lai uzliktu veto ITC rezolūcijai, un viņš to nav izdarījis. vēl darīts. Šis 60 dienu periods beidzas 25. decembrī.

Kā komentē 9to5mac, ja veto nepienāks, visticamāk, 26. decembrī Apple iesniegs apelāciju par ITC galīgo lēmumu Amerikas Savienoto Valstu Apelācijas tiesā, lai mēģinātu atcelt sankciju. Tomēr šķiet, ka Apple šajā jautājumā kopš tā laika viss ir kalnup Lai gan mazumtirgotāji, piemēram, Amazon vai Best Buy, var pārdot savas ierīces, Kad tiem beigsies piedāvājums, viņi nevarēs importēt vairāk ierīču.

Redzēsim, ar ko tas viss beigsies… lai gan Apple tas neizskatās īpaši labi.