Noplūdušie renderējumi parāda HMD impulsu

Kādu laiku atpakaļ mēs saņēmām ziņas, ka Somijas viedtālruņu uzņēmums HMD vēlas izstāties viens pats un izveidot savus HMD zīmola viedtālruņus. Līdz šim mēs esam redzējuši dažas noplūdes par to, ko uzņēmums plāno darīt, taču noplūdes turpinās. Pateicoties jaunajam ziņojumam, mēs tikko pirmo reizi apskatījām HMD Pulse, un tas izskatās diezgan jauki. Tas notika pēc tam, kad uzņēmums parādīja vairāku nostalģisko Nokia tālruņu atgriešanos.

Šobrīd mēs gandrīz zinām, ka HMD iesaistās viedtālruņos, un tas tiek parādīts vairākās noplūdēs. Viņi visi izskatās diezgan līdzvērtīgi kursam. HMD tālruņi atgādina tipiskus vidējas klases viedtālruņus, un tas ir rūgti. Tā kā tie ir vidējas klases viedtālruņi, tie zaudē uztraukuma faktoru. Tomēr pieejamu ierīču laišana tirgū, kurā dominē Apple un Samsung, ir gudrs solis.

Mums ir jauna HMD Pulse noplūde

Aplūkojot HMD Pulse attēlus, ir skaidrs, ka uzņēmums meklē strādīgāku izskatu. Kopējā tālruņa forma ir nedaudz kastīta ar salīdzinoši asiem stūriem. Arī aizmugurē ir kastes taisnstūra kameras iepakojums. Tajā ir divi kameras sensori kopā ar zibspuldzi.

Kas attiecas uz pārējo aizmuguri, mēs redzam HMD logotipu, kas novietots taisni tālruņa vidū. Šķiet, ka tālruņa aizmugure tiks izgatavota no teksturēta materiāla. Materiāls atgādina krāsainu metālu, taču maz ticams, ka tas tiks izgatavots no metāla. Mēs esam pārliecināti, ka tā būs tikai teksturēta plastmasa.

Priekšpusē mēs redzam 6,56 collu displeju. Baumo, ka tas būs IPS LCD displejs ar 720p+ izšķirtspēju. Tas ērti iekļaujas budžeta tālruņu kategorijā. Displejam būs centrā uzstādīts perforators un salīdzinoši mazi rāmji. Viņi nav gluži niecīgi, taču noteikti ir mazāki nekā vairums citu vidusmēra cienītāju.

Tālruņa malas ir plakanas ar SIM paliktni kreisajā pusē un skaļuma/barošanas pogām labajā pusē. Šķiet, ka barošanas poga ir pārāk plāna, lai to izmantotu kā pirkstu nospiedumu skeneri. Tātad, tas atstāj iespēju šim tālrunim aprīkot ar pirkstu nospiedumu skeneri zem displeja. Tomēr tas vēl jāredz.

Runājot par krāsu opcijām, mēs neesam pārliecināti, vai HMD ir kādi dīvaini vai radoši krāsu nosaukumi. Tomēr, aplūkojot atveidojumus, šķiet, ka krāsām būs melna, zila un rozā opcija.

Baumotās specifikācijas

Pašlaik baumu dzirnavās nav pārāk daudz specifikāciju. Tomēr šķiet, ka šis tālrunis tiks darbināts ar astoņu kodolu procesoru. Tomēr mēs neesam pārliecināti, kurš no tiem.

Kas attiecas uz kameru, HMD Pulse var būt aprīkots ar 13 megapikseļu galveno kameru. Renderējumā mēs redzam tekstu “AI dubultā kamera”, tāpēc mēs sagaidām, ka šī kamera izmantos kaut kādu AI tehnoloģiju. Tomēr tas nav nekas īpašs, jo uzņēmumi to ir darījuši gadiem ilgi.

Noapaļojot baumotās specifikācijas, šim tālrunim var būt 5000 mAh akumulators. Ja mikroshēma ir efektīva, HMD Pulse varētu būt divu dienu tālrunis. Mēs joprojām gaidām plašāku informāciju par šo ierīci, tāpēc vēlēsities sekot līdzi jaunumiem.