Aiper jaunie baseinu tīrīšanas roboti ļauj jums peldēt

Baseina tīrīšana ir nepieciešama, taču tas noteikti nav jautrs uzdevums, un tāpēc jaunajiem baseina tīrīšanas robotiem no Aiper vajadzētu pievērst jūsu uzmanību. Pilnīgi jaunajā “Scuba” robotu sērijā ir iekļauti pieci dažādi modeļi, kas izstrādāti tā, lai tie atbilstu jebkuram budžetam un atbilstu jūsu vajadzībām neatkarīgi no jūsu baseina izmēra.

Visi pieci roboti ir arī bezvada, un to cena sākas no 199 USD par Scuba SE vai USD 399 par Scuba E1. Aiper saka, ka SE ir ideāli piemērots baseiniem, kas atrodas virs zemes un ir aptuveni 860 kvadrātpēdas lieli. Jūs, iespējams, to varētu izmantot lielākos baseinos, taču tīrīšanas process nebūtu tik efektīvs kā ar dažiem citiem Aiper modeļiem. Tomēr SE jāspēj iztīrīt Aiper ieteiktā izmēra baseinu aptuveni 90 minūtēs.

Ja jums nepieciešama lielāka tīrīšanas jauda, ​​Scuba S1 ir paredzēts zemē iestrādātiem baseiniem, kuru izmērs ir aptuveni 1600 kvadrātpēdas. S1 ir arī 2,5 stundu tīrīšanas laiks. Tam ir kāpurķēžu protektori, kas nodrošina arī labāku saķeri. Kā Aiper flagmanis Scuba baseinu tīrīšanas robotiem, tas būs nedaudz vairāk ar 699 USD cenu. Šomēnes tas tiks pasūtīts iepriekš.

Aiper Scuba E1
Aiper Scuba S1
Aiper Scuba S1 Pro
Aiper Scuba N1 Ultra
Aiper Scuba SE
Aiper Scuba E1
Aiper Scuba S1
Aiper Scuba S1 Pro
Aiper Scuba N1 Ultra

Aiper baseinu tīrīšanas roboti var palīdzēt pat profesionāļiem

Jūs varētu uzskatīt, ka baseina tīrīšanas robots ir greznība, kas jums būtu mājās. Bet Aiper apkalpo arī profesionāļus. Scuba N1 Ultra modelis ir piemērots komerciāliem baseiniem līdz 2150 kvadrātpēdām, un tas ir Aiper jaudīgākais robots šajā klāstā.

Tajā var ietilpt līdz 7,5 litriem tīrīšanas laikā savākto gružu, pirms tvertne ir jāiztukšo. Tā kā robots ir visspēcīgākais, tas ir arī visdārgākais – 1399 USD. Tā vietā, protams, jūs varētu tērēt nedaudz mazāk par S1 Pro, kas var tīrīt tāda paša izmēra baseinu, un tas tiek pārdots par 1199 USD, tāpēc tas ir nedaudz lētāks. Tam ir arī pieci tīrīšanas režīmi, un tas ir aprīkots ar īpašiem sensoriem, kas palīdz pārvietoties ap šķēršļiem, saka Aiper. Viena no labākajām funkcijām ir saderība ar Aiper HydroComm.

Šī ir bezvadu boja, ar kuru varat izveidot savienojumu ar tālruni, izmantojot lietotni Aiper. Pēc tam varat to izmantot, lai atsauktu robotu vai liktu tam uzkāpt pa sienām papildu tīrīšanai. Aiper Scuba SE, Scuba E1, Scuba S1 un Scuba S1 Pro tiks iepriekš pasūtāmi 9. janvārī. SE un E1 tiks pārdoti februāra beigās, savukārt S1 tiks pārdots šomēnes. S1 Pro un N1 Ultra pārdošanā nonāks martā.