Pavedienos drīzumā varētu būt aktuālu tēmu sadaļa

Pavedieni atkal pieaug, jo ziņoja par lietotāju bāzes pieaugumu. Tomēr uzņēmums neguļ uz lauriem un turpina virzīt jaunas funkcijas, piemēram, DM sistēmu. Šodien gan Marks Cukerbergs, gan Ādams Mosseri paziņoja, ka Threads iegūst populārāko tēmu funkciju.

Pirms neilga laika Threads paziņoja, ka tas atkal pārsniedza 100 miljonus lietojumu. Uzņēmums to paveica dažu dienu laikā pēc palaišanas 2023. gada jūlijā, taču tas bija tikai sākotnējais lietotāju steiga. Pēc tam tā lietotāju bāze samazinājās un samazinājās līdz apmēram pusei no tā. Tomēr vairāku mēnešu laikā Threads ieviesa vairāk noderīgu funkciju, un tas ļoti lēni atgriezās uz augšu. Tagad uzņēmums joprojām strādā pie jaunu funkciju ieviešanas, cerot uzurpēt X.

Pavedieni testē aktuālo tēmu funkciju

Ja jūs izmantojat pakalpojumu Threads un vēlaties uzzināt, par ko cilvēki runā, šī nākotne varētu būt jums. Marks Cukerbergs veica īsu un mīļu Threads ierakstu, sakot, ka uzņēmums veic nelielu pārbaudi. Jūs redzēsit, kādas tēmas šajā dienā ir aktuālas ASV.

Adam Mosseri, Instagram izpilddirektors, arī publicēja ziņu par to, taču viņš devās nedaudz padziļinātāk. Būtībā jūs redzēsit tēmas, kuras “nosaka (Meta) AI sistēmas, pamatojoties uz to, ar ko cilvēki pašlaik iesaistās pakalpojumā Threads”. Tātad, lai par ko cilvēki runātu visvairāk, jūs to redzēsit.

Tas būs līdzīgs tam, kas pieejams X, jo jūs tam piekļūstat, izmantojot meklēšanas funkciju. Pieskaroties meklēšanas pogai, virs meklēšanas rezultātiem redzēsit sadaļu ar nosaukumu Šodienas tēmas. Pēc tam jūs redzēsit sarakstu ar vismaz piecām tēmām, kas tajā laikā ir aktuālas. Tēmas būs arī izkaisītas visā plūsmā For You.

Šobrīd šī funkcija ir diezgan ierobežota, jo tā joprojām ir pavisam jauna. Pirmkārt, tas attiecas tikai uz tēmām, kas pašlaik ir aktuālas ASV. Turklāt šis ir ļoti ierobežots tests, tāpēc ir maz ticams, ka jūs to redzēsit pirmajā dienā. Android virsrakstos mēs neredzējām nākotni, un mēs izmantojam jaunāko beta versiju.

Tomēr tas joprojām ir vērts. Pārliecinieties, vai jūsu lietotne ir pilnībā atjaunināta, un pārbaudiet, vai varat redzēt aktuālās tēmas. Ja nē, tad jums vienkārši jāgaida, līdz tests paplašinās.