8081.io paziņo par savas automatizētās kriptovalūtas tirdzniecības platformas priekšizlaišanu

Sanfrancisko, Kalifornija, 2024. gada 30. janvāris, FinanceWire

8081.io No jauna definē kriptovalūtu tirdzniecību, izmantojot uzlaboto AI/ML automatizāciju

Ievērojamā attīstībā 8081.io, kriptovalūtu tirdzniecības automatizācijas līderis, šodien paziņoja par savas modernākās automatizētās tirdzniecības platformas pirmslaišanu. Apbruņota ar progresīvu AI/ML tehnoloģiju, šī platforma ir rūpīgi izstrādāta, lai apmierinātu gan tradicionālo privāto investoru, gan institucionālo licencēto brokeru unikālās vajadzības. 8081.io, kas ir gatavs vadīt gaidāmo globālo kriptovalūtu ieviešanas pieaugumu, apvieno lietotājam draudzīgu dizainu ar izsmalcinātām tehnoloģijām.

Saskaroties ar uzticības problēmām un aktīvu izvēles nenoteiktību, kas ilgstoši ir nomocījusi kriptovalūtu nozari, 8081.io nolēma kalpot par inovāciju un uzticamības signālu. Šo stratēģisko pozicionēšanu vēl vairāk pastiprina nesenā Bitcoin ETF ieviešana, izceļot nozares pieaugošo vispārējo pieņemšanu.

Ronens Kojokaruizpilddirektors 8081.ionorāda: “8081.io mērķis ir pārvarēt plaisu starp tradicionālajiem investoriem un licencētiem brokeriem, tādējādi radot spēcīgu uzticības pamatu tirgū. Mūsu platformas unikalitāte slēpjas tās viengabalainās ieguldījumu pārvaldības iespējās, kas apvieno progresīvu automatizāciju ar profesionālu brokeru pieredzi. Šī pieeja garantē, ka lietotāji saglabā kontroli pār saviem līdzekļiem sev vēlamajās turētājbankas biržās. Mūsu mērķis ir paplašināt kriptovalūtu ieviešanas spektru, veidojot partnerības ar galvenajām lielākajām biržām un brokeru firmām visā pasaulē.

Iepazīstinām ar 8081.io Automatizēta platforma

Šodienas paziņojums liecina par automatizētās tirdzniecības platformas 8081.io ieviešanu, kas ir revolucionārs jauninājums kriptovalūtu tirdzniecībā gan mazumtirdzniecības, gan licencētiem brokeriem. Platforma nodrošina nepārtrauktu portfeļa pārvaldību, atbrīvojot lietotājus no pastāvīgas uzraudzības nepieciešamības. Sākotnēji saderīgs ar četrām lielākajām biržām, 8081.io plāno paplašināšanos, iekļaujot 18, ievērojami uzlabojot tirdzniecības iespējas.

Ronens Kojokaru piebilst: “Mūsu komanda, tostarp elites dizaina komanda un augstākā līmeņa izstrādātāji un kriptovalūtu tirgus eksperti, pēdējo gadu ir veltījuši mūsu platformas uzlabošanai, īpašu uzmanību pievēršot lietotāju pieredzei. Mēs esam priecīgi atklāt risinājumu, kas būtiski uzlabo gan kriptovalūtu tirdzniecības efektivitāti, gan pieejamību.

Par 8081.io

8081.io, ko 2022. gada decembrī dibināja pieredzējuši kriptovalūtu un tehnoloģiju nozares profesionāļi, 8081.io misija ir demistificēt kriptovalūtu tirdzniecību un veidot tiltus starp tradicionālajiem brokeriem un investoriem. Platforma izmanto AI un ML stratēģiskai, personalizētai tirdzniecībai, nodrošinot plašu tirdzniecības zināšanu klāstu. Dibinātāju un dalībnieku komandas, kas lepojas ar pieredzi tādos prominentos uzņēmumos kā AT&T, Cisco un Charles Schwab, piedāvā bagātīgu finanšu un tehnoloģiju zināšanu sajaukumu, un tās ir aizsākušas plašu blokķēdes integrāciju dažādās platformās.

Nākotne 8081.io

Pašlaik slepenajā režīmā un tikai atsevišķiem partneriem un iestādēm pieejams 8081.io ikdienas darījumos jau pārvalda vairākus miljonus dolāru. 8081.90 aicina ieinteresētās personas un organizācijas pievienoties gaidīšanas sarakstam agrīnai piekļuvei.

Mediju jautājumi: [email protected]

Atruna: Kriptovalūtu tirdzniecība ir saistīta ar raksturīgiem riskiem. 8081.io nesniedz finanšu konsultācijas. Lietotājiem pirms tirdzniecības ieteicams veikt izpēti un novērtēt savu riska toleranci.

Sazināties

Mārketinga menedžeris
Kira Vojaka
8081 Inc
[email protected]