AH Reader’s Choice Awards: 2023. gada labākais viedtālrunis ar kameru — Google Pixel 8 Pro

Android virsrakstu lasītāji ir runājuši! Google Pixel 8 Pro ir 2023. gada labākais viedtālrunis ar kameru.

Pagājušajā nedēļā mēs publicējām savu izvēli par 2023. gada labāko viedtālruņa kameru, un mūsu lasītāji nav tik labi runājuši. Mēs izvēlējāmies Google Pixel 8 Pro, Google jaunāko flagmani, un šķiet, ka mūsu lasītāji to dara piekrītu mūsu izvēlei. Pamatojoties uz aptaujas rezultātiem, ko publicējām vietnē X (iepriekš zināms kā Twitter), Pixel 8 Pro ir uzvarējis. Šis tālrunis ieguva 51,4% balsu un ir skaidrs uzvarētājs šajā sacensībā. Galaxy S23 Ultra ir otrajā vietā ar 39,2% balsu. OnePlus Open ieguva trešo vietu ar 6,8% balsu, bet OPPO Find X6 Pro ir ceturtajā vietā ar 2,7% balsu. Šogad esam redzējuši daudz lielisku kameru viedtālruņu, taču šķiet, ka mūsu lasītāji dod priekšroku tam, ko piedāvā Google.

Jaudīga kameras aparatūra, ko nodrošina izcila kameras programmatūra

Pixel 8 Pro ir patiešām pārliecinošs kameras iestatījums, par to nav šaubu. Šajā tālrunī izmantotajā 50 megapikseļu galvenajā kamerā ir iekļauts jaunāks sensors, kas ir diezgan spējīgs. Šeit mēs skatāmies uz f/1,68 diafragmas atvēruma objektīvu, un tiek atbalstīts 1,2 um pikseļu izmērs, nemaz nerunājot par OIS un EIS. Tālruņa īpaši platā kamera ir arī diezgan pārliecinoša. Google izvēlējās 48 megapikseļu īpaši platu ierīci ar 125,5 grādu FOV. Trešā un pēdējā kamera aizmugurē ir 48 megapikseļu telefoto iekārta ar 5x optisko tālummaiņu un Super Res tālummaiņu līdz 30x. Pat tālruņa 10,5 megapikseļu pašbildes kamera ir diezgan spējīga.

Google Pixel 8 Pro aizmugurējās kameras

Pixel 8 Pro nodrošina kontrastējošu izskatu, pie kā Pixel lietotāji ir pieraduši. Tam ir izcilas iespējas līdzsvarot fotoattēlus, un tas lieliski veic darbu HDR apstākļos. Šī ir patiesa viedtālruņa kamera, kurā varat izmantot attēlus, lai gan ir iekļauts arī Pro režīms tiem no jums, kam patīk ķerties pie kamerām. Kameras ziņā viens no Pixel 8 Pro galvenajiem pārdošanas punktiem ir tā izcilā veiktspēja vājā apgaismojumā. Google jau gadiem ilgi mums piedāvā lieliskus viedtālruņus ar kamerām, un Pixel 8 Pro ir ražas krēms. Lielisku fotoattēlu iegūšana vājā apgaismojumā nemaz nav problēma. Lieliski ir arī 5x fotoattēli, savukārt no šī viedtālruņa jūs pat varat iegūt dažus lieliski lietojamus 10x fotoattēlus.

AI arī šeit spēlē savu lomu

Google piedāvāja vairākas AI funkcijas ar Pixel 8 sēriju. Daži no tiem ir saistīti ar kameru, un daži ir pat ekskluzīvi “Pro” modelim. Sāksim ar “Best Take”. Šī funkcija būtībā nodrošinās, ka mirgošana fotoattēlu uzņemšanas laikā vairs nekad nekļūs par problēmu. Google paveiks smagos darbus jūsu vietā. Tiks uzņemti vairāki attēli, kad cilvēki pozēs fotoattēlam, un tiks ieteikts jums vislabākais, attēls, kurā neviens netur acis, un tā tālāk.

Google ‘Magic Editor’ ir vēl viena ievērības cienīga funkcija. Tas būtībā ir funkciju komplekts. Varat izmantot šos rīkus, lai fotoattēlā pārvietotu cilvēkus, un Google aizlāps to daļu, no kuras viņi ir pārvietoti. Varat arī mainīt debesis, lai tās izskatītos pilnīgi savādākas, un labot fotoattēlu nepilnības, izmantojot vairākas iespējas. Google arī sāka ieviest funkciju “Video Boost”, ko uzņēmums solīja palaišanas laikā. Uzņēmums būtībā var augšupielādēt jūsu videoklipu savos serveros un apstrādāt to tā, lai tas patiešām parādītos katrā tā kadrā.

Night Sight video ir vēl viena funkcija, kurai vajadzētu uzlabot jūsu videoklipus, kas uzņemti ar Google Pixel 8 Pro. Šī īpašā funkcija ir vērsta uz video vājā apgaismojumā, ja tas jums patīk. Tam ir jāpalielina detaļas un dinamiskais diapazons, vienlaikus samazinot troksni vājā apgaismojumā.

Dizains, veiktspēja un daudz kas cits

Google Pixel 8 Pro apskats AM AH 23
Google Pixel 8 Pro aizmugure

Pixel 8 Pro ir ierīce, kas vērsta uz kameru, taču Google noteikti pievērsa uzmanību citiem ierīces aspektiem. Telefonu ir diezgan ērti turēt rokās un lietot, savukārt matētais stikls aizmugurē ir lieliska izvēle. Apmales ir diezgan plānas, un kameras vizieris aizmugurē ir labs rādītājpirksta enkurs. Tālrunis piedāvā arī labu veiktspēju, neskatoties uz to, ka tam nav visspēcīgākās mikroshēmas. Google paveica lielisku darbu, optimizējot šo procesoru, un tas darbojas patiešām labi, kā redzat mūsu Pixel 8 Pro pārskatā.

Arī akumulatora darbības laiks ierīcei nav slikts, nemaz. Šeit tiek nodrošināta arī bezvadu uzlāde, lai gan lādētājs (vadu vai bezvadu) nav iekļauts mazumtirdzniecības kastē. Ir iekļauta atbilstoša ūdens un putekļu izturība, kā arī jaunākā Android versija. Ir arī vērts atzīmēt, ka Google solīja ierīces programmatūras atjauninājumus 7 gadus. Mēs runājam par pareiziem atjauninājumiem, ne tikai par drošības atjauninājumiem. Šķiet, ka šī klausule saņems izcilu programmatūras atbalstu.