Noplūdušie Galaxy A55 fotoattēli atklāj Key Island dizainu, metāla rāmi

Samsung gatavojas pievienot divus jaunus vidējas klases modeļus savam Galaxy A klāstam 2024. gadam. Galaxy A35 un Galaxy A55 atradīsies virs Galaxy A15 un Galaxy A25 šādā secībā. Pagājušajā mēnesī mēs nopludinājām tikai abu gaidāmo tālruņu oficiālos attēlus. Nesen nopludināts bijušā fotoattēla tiešraides fotoattēls apstiprināja šajos renderējumos parādīto dizainu. Galaxy A55 tagad ir parādījies arī tiešraides fotoattēlos, apstiprinot Key Island dizainu un metālisku rāmi.

Galaxy A55 noplūda tiešraides fotoattēlos pirms palaišanas

Samsung pirms Galaxy A35 un Galaxy A55 izlaišanas sāk vākt obligātos normatīvos sertifikātus. Korejas regulējošā iestāde nesen sertificēja pirmo un augšupielādēja savā tīmekļa vietnē reālu tālruņa fotoattēlu. Pēdējās fotogrāfijas tagad ir kopīgojušas Ķīnas sertifikācijas aģentūras TENAA. Pirmo reizi atklāja MySmartPrice, aģentūra augšupielādēja vairākus fotoattēlus, kuros tālrunis ir redzams no vairākiem leņķiem.

TENAA sarakstos parasti ir izplūduši sertificētu produktu fotoattēli, un tas neatšķiras arī ar Galaxy A55. Tomēr, rūpīgi pārbaudot, mēs varam redzēt, ka ierīces rāmis ir nedaudz izliekts ap zonu, kur atrodas barošanas un skaļuma pogas. Tas ir salīdzinoši jauns dizaina elements, ko Samsung izmanto savos nesenajos A sērijas tālruņos. Ar nosaukumu Key Island dizains Samsung to iepazīstināja ar Galaxy A15 un Galaxy A25 pagājušā gada decembrī.

Arī Galaxy A35 un Galaxy A55 būs šāds dizains. Mēs to jau zinājām no mūsu nopludinātajiem apmetumiem, un tagad mums ir apstiprinājums. Vēl viena būtiska iezīme no šiem renderējumiem bija antenas līniju klātbūtne uz pēdējās, kas liecina par metālisku rāmi. To apstiprinājušas arī nopludinātās tiešraides fotogrāfijas. Mēs varam redzēt antenas līniju virs pogām labajā pusē. Galaxy A35 nav antenas līniju, kam vajadzētu nozīmēt plastmasas rāmi.

Samsung, iespējams, gatavo arī Galaxy C55 vai Y55

Tāpat kā iepriekš, paredzams, ka Samsung izlaidīs Galaxy M55 un Galaxy F55 kā Galaxy A55 M un F sērijas ekvivalentus. Klīst arī baumas par Galaxy C55 vai Y55. TENNA sertificēja ierīci ar modeļa numuru SM-C5560. Tā varētu būt kāda no šiem tālruņiem ķīniešu versija. Ierīces dizains var nebūt kopīgs ar Galaxy A55, jo mēs redzam Key Island dizainu. Aizmugurējam panelim ir arī izliektas malas. Oficiālais paziņojums tagad var nebūt pārāk tālu.

Samsung Galaxy C55 Y55 tiešraides fotoattēli noplūda TENAA