Noplūdes atklāj vairāk AI funkciju Samsung Galaxy S24 sērijai

Dažas dienas atpakaļ liela noplūde atklāja vairākas AI funkcijas, kuras Samsung ieviesīs ar Galaxy S24 sēriju. Jaunas noplūdes tagad ir apstiprinājušas vēl dažas, tostarp jaunu rīku, kas ļauj ātri meklēt internetā jebko ekrānā.

Galaxy S24 izmanto AI meklēšanā, balss ierakstītājā un citur

Saskaņā ar X padomu sniedzēju Ahmedu Kvaideru, Galaxy S24 sērija ieviesīs jaunu “apļa meklēšanas” funkciju. Avots saka, ka tas ļauj vienkārši meklēt jebko ekrānā apmetot to apli. Sīkāka informācija ir ierobežota, taču šķiet, ka rīks izmanto mākslīgo intelektu, lai identificētu objektu vai tekstu, kuru apli, un attiecīgi palaistu meklēšanu internetā, izmantojot ierīces noklusējuma meklētājprogrammu.

Turklāt Samsung standarta balss ierakstītājs Galaxy ierīcēm izmantos AI, lai identificētu un atzīmētu līdz pat desmit dažādām balsīm. Tas var būt noderīgi, ierakstot lielas sanāksmes. Jūs varat ātri noteikt, kurš ko teica. Turklāt lietotne var sniegt visu ierakstīto balsu transkripcijas un apkopot tās. Ja nepieciešams, varat arī iztulkot ierakstus.

Google Pixel 8 tālruņi jau piedāvā līdzīgu funkciju. Tomēr tam ir nepieciešams aktīvs interneta savienojums. No otras puses, Samsung Galaxy AI tiek uzskatīts par ierīcē iebūvētu AI risinājumu. Visa datu apstrāde notiek lokāli ierīcē. Tas, iespējams, nozīmē ierobežojumus noteiktām funkcijām, piemēram, tulkošanai. Iespējams, varēsit tulkot tekstu tikai no dažām atlasītajām valodām. Arī tulkojumi ne vienmēr var būt precīzi.

Par laimi, Samsung sniegs jums iespēju izveidot savienojumu ar internetu, lai uzlabotu precizitāti un lielāku valodu atbalstu. Ekrānuzņēmums, ko ievietojis @Tim_tom_0 uz X parāda, ka varat pārslēgties starp ierīces AI un tiešsaistes LLM (Lielās valodas modelis) Galaxy AI tulkošanas rīkam. Korejas uzņēmums arī ļauj izmantot trešo pušu ģeneratīvos AI rīkus, piemēram, Google PaLM2, OpenAI GPT4 un Gecko.

Samsung izmanto AI, lai organizētu ekrānuzņēmumus un ieteiktu darbības

Samsung AI funkcijas Galaxy S24 sērijai ir atrodamas gandrīz visur. Uzņemot ekrānuzņēmumus vai tverot ekrāna ierakstus, ierīces izmanto AI, lai noteiktu tā saturu — noteiktu, vai tas ir kupons, aviobiļete, plānotais grafiks vai jebkas cits, un ieteiktu atbilstošas ​​darbības. AI arī palīdz organizēt ekrānuzņēmumus ar atbilstošām kategorijām galerijā.

Izmantojot Galaxy S24, varat arī ģenerēt rakstus, pamatojoties uz teksta uzvednēm vai virsrakstiem. Funkcija tad būs apkopot rakstu un iezīmējiet galvenos punktus. Šis rīks, iespējams, ir pieejams Samsung Notes. Citur jebkurā teksta laukā atlasītā teksta kontekstizvēlne ļauj to ātri iztulkot. Ierīces arī ļauj jums ātri mainīt teksta toni. Varat izvēlēties starp profesionālu, ikdienišķu, sociālu, pieklājīgu, asprātīgu un emocionālu toni.

Visas šīs funkcijas būs daļa no Samsung One UI 6.1 pielāgotās programmatūras Galaxy ierīcēm. Uzņēmums pārsūtīs One UI 6.1 citām ierīcēm pēc Galaxy S24 sērijas palaišanas. Tomēr dažas jaunas AI funkcijas var palikt ekskluzīvas jaunākajiem flagmaņiem. Paredzams, ka Korejas uzņēmums jaunos tālruņus prezentēs 2024. gada 17. janvārī. Pārdošana var sākties vēlāk tajā pašā mēnesī.

Samsung Galaxy S24 AI ir noplūde 2
Samsung Galaxy S24 AI ir noplūde 3
Samsung Galaxy S24 AI ir noplūde 2
Samsung Galaxy S24 AI ir noplūde 3