Google un Samsung partneri Quick Share un citas Google ziņas no CES 2024

Google ir viens no uzņēmumiem, kas pašlaik ir pārstāvēti izstādē CES 2024 Lasvegasā. Izstādes ietvaros uzņēmums paziņoja par daudzām izmaiņām. Google paziņoja, kas jauns, izmantojot Quick Share, Fast Pair, Android Auto un citas.

Google un Samsung sadarbojas, izmantojot vienotu failu koplietošanas pakalpojumu Quick Share

Vispirms parunāsim par ātro kopīgošanu, kas agrāk bija pazīstama kā kopīgošana tuvumā. Tas ir īpaši svarīgi, jo mēs uzminējām, kas notiks. Pagājušajā gadā tika atklāts, ka Google atsevišķās ierīcēs mainīja tuvumā esošās kopīgošanas nosaukumu uz Quick Share un ka izmaiņas tiks ieviestas vairākos tālruņos.

Aizdomīgi bija tas, ka paša Samsung koplietošanas pakalpojuma nosaukums ir Quick Share. Google tikko paziņoja, ka sadarbojas ar Samsung, lai apvienotu savus failu apmaiņas pakalpojumus.

Google saka, ka tā sadarbojas ar Samsung un “apvieno labākos mūsu koplietošanas risinājumus vienā unikālā vairāku Android risinājumā ar nosaukumu Quick Share”. Šis koplietošanas risinājums būs pieejams operētājsistēmās Android un ChromeOS, savukārt Google paziņoja, ka sadarbojas arī ar vadošajiem datoru ražotājiem, lai paplašinātu Quikc Share uz Windows datoriem kā iepriekš instalētu lietotni.

Faist Pair atbalsts paplašinās

Uzņēmums arī runāja par Fast Pair. Google paziņoja, ka paplašina Fast Pair atbalstu Chromecast ar Google TV. Šīs izmaiņas notiks nākamajā mēnesī. Tas ļaus jums viegli izveidot savienojumu ar saderīgām austiņām vai skaļruņiem.

Iebūvētās Chromecast ierīces atbalsts tiek paplašināts arī uz vairākām lietotnēm un ierīcēm. Tagad varat sākt apraidīt TikTok saturu no Android tālruņa uz Chromecast iebūvēto ierīci. Tādas pašas izmaiņas notiks ar LIVE video no TikTok… drīzumā.

Google arī paziņoja par lielāku sadarbspēju starp ierīcēm Matter. LG televizori, atsevišķi Google televizori un dažādas citas Android TV OS ierīces drīzumā darbosies kā Google Home centri, paziņoja uzņēmums. Tādā veidā būs vieglāk pievienot Matter ierīces savam mājas tīklam un pārņemt kontroli, izmantojot lietotni Google Home.

Android Auto tiek padziļināta transportlīdzekļu integrācija

Android Auto tiek padziļināta transportlīdzekļu integrācija. Šīs izmaiņas vispirms attiecas uz Ford Mustang Mache-E un F-150 Lightning. Tas tiks ieviests nākamajos mēnešos. Viņi varēs kopīgot informāciju par akumulatoru reāllaikā ar Google Maps.

Iebūvētais Google ir pieejams vairākām lietotnēm un automašīnām. Tas būs pieejams izvēlētajā Nissan versijā; Ford un Lincoln automašīnas šogad. Šīs izmaiņas jūsu automašīnas displejā integrēs Google Maps, Google asistentu un citas lietotnes.

Ceļojumu sūtīšana no Google Maps uz automašīnas displeju kļūst par realitāti

Google arī teica, ka, sākot no šodienas, jūs varat nosūtīt plānotos ceļojumus no sava tālruņa tieši uz Google Maps jūsu automašīnas displejā. Kad esat stāvējis, varat arī saņemt reāllaika atjauninājumus no The Weather Channel un droši pārlūkot saturu pārlūkā Chrome (pagaidām tikai beta versija). Tas pats attiecas uz PBS KIDS un Crunchyroll šovu skatīšanos.