Fossil, iespējams, vairs neizlaidīs jaunus Wear OS pulksteņus

Fossil, iespējams, ir atteicies no Google Wear OS darbināmajiem viedpulksteņiem. Vairāki Reddit lietotāji ir apgalvojuši, ka Fossil nākotnē neizlaidīs citu uz Wear OS balstītu pulksteni. Reddit ziņas, šķiet, atbilst baumām par Fossil’s Wear OS darbināmo viedpulksteņu nākotni.

Fossil Gen 7 Wear OS pulkstenis, iespējams, neredzēs dienas gaismu

Vairāki Reddit lietotāji esot runājuši ar mazumtirdzniecības darbiniekiem. Viņi it kā ir atklājuši informāciju par Fossil’s Wear OS produktu nākotni. Darbinieki apgalvo, ka Fossil Gen 7 Wear OS pulkstenis dienas gaismu neredzēs. Ziņojumi varētu būt patiesi, jo Gen 7 pulkstenis nav bijis galveno virsrakstu priekšmets.

Arī uzņēmuma parastais vasaras beigu produktu izlaišanas laiks ir pienācis un pagājis bez jaunām ierīcēm. Arī CES 2024 ir tepat aiz stūra, kad Fossil parasti iepazīstina ar jaunākajām valkājamām ierīcēm. Tomēr nav daudz noplūžu vai jebkādu pazīmju attiecībā uz Fossil Gen 7 Wear OS viedpulksteni.

Jāatzīmē, ka ir pagājuši vairāk nekā divi gadi kopš Fossil Gen 6, zīmola jaunākā Wear OS pulksteņa izlaišanas. Jaunākā modeļa izstrāde bija Wear OS 3.5 atjauninājuma izlaišana šī gada novembrī.

Turklāt viens Reddit lietotājs apgalvo, ka a “draugs, kurš strādā uzņēmumā Fossil” liecina, ka zīmols gaida jaunus mikroshēmojumus. Uzņēmums it kā gaida, kad mikroshēmojumu gigants Qualcomm izlaidīs jaunu Wear OS platformu. Tomēr nav saņemti ziņojumi par to, ka Qualcomm būtu izstrādājis jaunu mikroshēmojumu Wear OS ierīcēm. Tātad Reddit lietotāja ievietotajai informācijai nav daudz pamata.

Fossil rīko Gen 6 pulksteņa izpārdošanu, iespējams, lai notīrītu inventāru

Fossil pašlaik veic sava pēdējā Wear OS viedpulksteņa Fossil Gen 6 Wellness Edition izpārdošanu. Uzņēmuma vietnē to var iegādāties par 129 USD, kas ir par 50 procentiem no parastās mazumtirdzniecības cenas. Iespējams, ka Fossil šī izpārdošana notiks ap Ziemassvētkiem, lai atbrīvotu Gen 6 Wellness Edition atlikušos krājumus.

Jāatzīmē, ka lielākā daļa oriģinālo Fossil Gen 6 pulksteņu ir pazuduši arī no pārdošanas uzņēmuma tiešsaistes veikalā. Pašlaik var iegādāties tikai daļu no Gen 6 aparatūras.