33N Ventures slēdz 50 miljonus eiro savam kiberdrošības un infrastruktūras programmatūras fondam, lai ieguldītu visā pasaulē

33N Ventures, Eiropas riska kapitāla fonds, kas specializējas kiberdrošības un infrastruktūras programmatūrā, ir veiksmīgi noslēdzis 50 miljonus eiro savam 33N kiberdrošības un infrastruktūras programmatūras fondam. Fonda mērķis ir 150 miljoni USD, un tā mērķis ir globāli ieguldīt uzņēmumos visā pasaulē.

Fonds saņēma ievērojamas iemaksas no Caixa Capital, Golden Wealth Management un komandas iepriekšējo portfeļa uzņēmumu dibinātājiem. Tas papildina sākotnējo 20 miljonu eiro investīciju kapacitāti, ko ieguldījuši stratēģiskais partneris Alantra un apdrošināšanas sabiedrība Mutua Madrileña.

33N Ventures, kuru dibināja Karloss Alberto Silva un Karloss Moreira da Silva sadarbībā ar Alantra, ir globāls tīkls, kurā ietilpst vairāk nekā 30 vadošie uzņēmēji, eksperti un lēmumu pieņēmēji. Šajā tīklā, kas ir daļa no Stratēģiskās komitejas vai Konsultatīvās padomes, ir iekļauti komandas iepriekšējo portfeļa uzņēmumu dibinātāji, kuri arī ir devuši nozīmīgu ieguldījumu piesaistītajā kapitālā.

Caixa Capital, lielākās Portugāles bankas Caixa Geral de Depósitos privātā kapitāla daļa, pievienojās kā stratēģiskais investors. Viņi ne tikai uzņēmās ievērojamas finansiālas saistības, bet arī iecēla 33N Stratēģiskās komitejas locekli, sniedzot vērtīgu ieskatu no finanšu nozares kiberdrošības perspektīvas.

Neskatoties uz sarežģīto līdzekļu vākšanas vidi, 33N ir labā stāvoklī, lai sasniegtu savu 150 miljonu eiro mērķi, un vadošie investori pašlaik izvērtē šo iespēju. Plāns ir paplašināt līdzekļu vākšanas centienus visā pasaulē, mērķējot uz investoriem, kuri ir ieinteresēti saskarsmē ar Eiropu. ASV, Tuvo Austrumu un APAC investori arvien vairāk atzīst Eiropu kā ievērojamu un strauji augošu kiberdrošības un infrastruktūras programmatūras tirgu.

33N Ventures mērķis ir globāli ieguldīt kiberdrošības un infrastruktūras programmatūras uzņēmumos, koncentrējoties uz A un B sērijas investīcijām, kuru vidējais biļešu apjoms ir aptuveni 10 miljoni eiro. Komandai, kuru vada Karloss Alberto Silva un Karloss Moreira da Silva, ir spēcīga pieredze, pēdējo desmit gadu laikā veicot vairāk nekā 20 ieguldījumus, tostarp tādos ievērojamos uzņēmumos kā Feedzai, Outsystems un Arctic Wolf.

Karloss Alberto Silva, 33N Ventures līdzdibinātājs un vadošais partneris, pauda sajūsmu par veiksmīgas pirmās Fonda slēgšanas svarīgā pavērsiena sasniegšanu, uzsverot uzticību komandai un ieguldījumu stratēģijai.

“Mēs esam priecīgi sasniegt šo svarīgo pagrieziena punktu ar veiksmīgu fonda pirmo slēgšanu,” sacīja Karloss Alberto Silva, 33N Ventures līdzdibinātājs un vadošais partneris. “Saņemtais spēcīgais atbalsts un apņemšanās atspoguļo uzticību komandai un investīciju stratēģijai, kas vērsta uz kiberdrošības un infrastruktūras programmatūras telpu.”

“Mēs ļoti novērtējam ieguldījumu no mūsu dibinātājiem un citām struktūrām mūsu ekosistēmā, kas ir pievienojušās mums šajā ceļojumā,” piebilda Karloss Moreira da Silva, 33N Ventures līdzdibinātājs un vadošais partneris. “Mūsu Stratēģiskās komitejas un Konsultatīvās padomes atbalsts vēl vairāk apstiprina mūsu redzējumu un uzlabo spēju identificēt un atbalstīt strauji augošus uzņēmumus ar globālu potenciālu.”
Kad pirmais slēgšanas process ir veiksmīgi pabeigts, 33N ar prieku turpinās savu misiju, identificējot un investējot inovatīvus kiberdrošības un infrastruktūras programmatūras jaunumus.

Līdz ar pirmo slēgšanas pabeigšanu 33N vēlas turpināt savu misiju – identificēt un investēt novatoriskus kiberdrošības un infrastruktūras programmatūras jaunumus.

2022. gadā dibinātais 33N ir specializēts kiberdrošības un infrastruktūras programmatūras Eiropas riska kapitāla fonds, kas reģistrēts Spānijas Comisión Nacional del Mercado de Valores (CNMV). Fonda mērķauditorija ir agrīnas izaugsmes posma uzņēmumi visā pasaulē, izstrādājot un komercializējot jaunus tehnoloģiju risinājumus kiberdrošības un infrastruktūras programmatūras jomā, un tas ir paredzēts profesionāliem investoriem, kas atbilst EuVECA regulai. Starptautiskajā komandā ir pieredzējuši profesionāļi un globāls kiberdrošības nozares līderu tīkls.