AH Reader’s Choice Awards: 2023. gada labākais planšetdators — Samsung Galaxy Tab S9

Samsung Galaxy Tab S9 iekaroja mūsu lasītāju sirdis, un ir viegli saprast, kāpēc

Tirgū ir tik daudz planšetdatoru, kas pierāda, ka planšetdatoru tirgus nav izmiris. Faktiski tas ir dzīvs un labi ar tādiem uzņēmumiem kā Samsung un citiem, kas to uztur svaigu. Šogad uzņēmums izlaida neticamo Galaxy Tab S9. Šim planšetdatoram ir trīs dažādi varianti, un bāzes līmeņa Galaxy Tab S9 visvairāk rezonēja ar lietotājiem.

Samsung savos planšetdatoros dara visu iespējamo, un tas tiek parādīts ar šo jaunāko ierīču sēriju. Viņi izmanto jaunākās un jaudīgākās mikroshēmas, kas darbina lielāko daļu tirgū pieejamo ierīču, tāpēc jūs zināt, ka jums ir darīšana ar nopietnu jaudu. Jūs varat viegli tikt galā ar jebkuru uzdevumu, kas jums jārisina. Tas nozīmē, ka ar šo planšetdatoru varat sagaidīt kvalitatīvu produktivitātes pieredzi.

Ja meklējat ierīci nopietna darba veikšanai, jūs jutīsities kā mājās. Galaxy planšetdatori ir veidoti, domājot par produktivitāti. Jūs varēsiet veikt dažādus uzdevumus, piemēram, rakstīt, ierakstīt, rediģēt video, rediģēt fotoattēlus, sērfot tīmeklī utt. neizlaižot nevienu sitienu. Galaxy Tab S9 ir ideāls biznesa partneris jums.

Ekrāns ir liela pieredzes daļa

Šī ir Samsung ierīce, tāpēc jūs zināt, ka tai ir kvalitatīvs ekrāns. Uzņēmums šim planšetdatoram piešķīra vienu no labākajiem OLED ekrāniem, kāds tas jebkad ir izgatavots, un jūs to varēsit pateikt. Viss, sākot no krāsām līdz spilgtumam, ir vienkārši pārsteidzošs. Visticamāk, jūs to izmantosit ne tikai darbam. Pastāv iespēja, ka izmantosit to arī, lai skatītos kādu saturu, piemēram, filmas un TV pārraides.

Ja plānojat izmantot šo planšetdatoru kā galveno multivides ierīci, jums nebūs nekādu problēmu. Tas ir ļoti ass un kopumā vienkārši lielisks displejs. Neatkarīgi no tā, kādu straumēšanas pakalpojumu skatāties, viss izskatīsies lieliski.

Runājot par spilgtumu, jums nebūs problēmu skatīties planšetdatora ekrānu saulē. Ja atrodaties, ka strādājat ārā, jūs to labi redzēsit.

S Pen ir pluss

Samsung ieguva zeltu ar savu S Pen irbuli, un tas ir bijis Galaxy pieredzes pamatā. Planšetdatora komplektācijā ietilpst S Pen. Ar to jūs varat raiti rakstīt un zīmēt planšetdatorā. Ja esat mākslinieks, kurš vēlas zīmēt, atrodoties ceļā, vai cilvēks, kuram patīk parakstīt dokumentus, šī ierīce ir paredzēta jums.

Runājot par vispārēju pārsteidzošu planšetdatora pieredzi, ir dažas citas iespējas, kas var konkurēt ar šo planšetdatoru. Jūs noteikti iegūsit jaudīgāku pieredzi ar Galaxy Tab S9+ vai Galaxy Tab S9 Ultra, taču pamata Galaxy Tab S9 ir lētāka, un tā joprojām sniedz jums nepārspējamu lietotāja pieredzi. Tāpēc šis planšetdators ieguva AH Reader’s Choice balvu kā 2023. gada labākais planšetdators.