Witcher 4 sāks ražot kaut kad šogad

Paredzēts, ka šogad CD Projekt sāks ražot The Witcher 4 ar koda nosaukumu Polaris. CD Projekt pirmo reizi paziņoja par Polaris 2022. gadā studijas tiešraides laikā. Tajā laikā, kad tā atklāja savu nākotnes ceļvedi, tajā brīdī tā paziņoja par plāniem vairākiem jauniem spēļu projektiem, tostarp Polaris, kas citādi pazīstams kā The Witcher 4. Tas arī atklāja Cyberpunk 2077 ar koda nosaukumu Orion, kā arī citu spēli šajā spēlē. The Witcher sērija, kas vēlāk tika apstiprināta kā sākotnējās The Witcher spēles pārtaisījums, kas tika palaists 2007. gadā.

CD Projekt vēl nav dalījies pārāk daudz informācijas par Polaris. Bet, pamatojoties uz jaunākajiem ziņojumiem par spēles virzību, tas varētu būt izšķirošs brīdis sērijai. The Witcher gandrīz vienmēr ir sekojis Džeraltam no Rivijas kā galvenajam varonim. Neskaitot pāris The Witcher blakus šovus pakalpojumā Netflix. Bet tas tā nebūs gadījumā ar The Witcher 4. Tā vietā, lai koncentrētos uz Džeraltu, studija kā spēles uzmanības centrā izmantos pavisam citu tēlu. Piemērots lēmums, jo Polaris ir paredzēts jaunas triloģijas sākums Raganas Visumā.

Kas varētu būt galvenais varonis, nav paziņots. Taču Gerlatas balss aktieris saka, ka galvenā uzmanība nav pievērsta Džeraltam. Daži fani domā, ka tas varētu atvērt durvis, lai Ciri kļūtu par galveno varoni. Pēc viņas labi novērtētajiem spēles segmentiem spēlē The Witcher 3 tā varētu nebūt slikta ideja. Taču būtu arī interesanti redzēt, kā pie stūres stātos pavisam nepazīstami tēli. Vai varbūt spēlētājiem tiek dota iespēja izveidot savu Raganu un veidot savu stāstu ar spēles varoņiem.

CD Projekt vēlas, lai līdz gada vidum pie The Witcher 4 producēšanas strādātu 400 cilvēku

Tagad, kad Cyberpunk 2077 būtībā ir pabeigts pēc Phantom Liberty izlaišanas pagājušā gada septembrī, CD Projekt virzās uz fāzi, kurā, visticamāk, nākamajos pāris gados tas netiks izlaists (par ko mēs zinām). Ir aizdomas, ka The Witcher 4 tiks izlaists tikai 2026. vai 2027. gadā. Ja šie aprēķini ir patiesi, jums būs jāgriežas citur, lai meklētu Witcher labojumu. Labās ziņas ir tādas, ka The Witcher 3 ir lieliska spēle. Bieži vien to un DLC varat atrast pārdošanā par zemu cenu. Tas ietver arī daudz atskaņojama satura, kura pilnīga pabeigšana var aizņemt ļoti ilgu laiku.

Tātad, ja jūs vēl neesat spēlējis The Witcher 3, tagad ir tikpat labs laiks kā jebkurš cits. Runājot par The Witcher 4 ražošanu, CD Projekt lietas sāk pieaugt. Sarunā ar Reuters kopīgais izpilddirektors Adams Badovskis saka, ka viņi vēlētos, lai līdz gada vidum pie spēles ražošanas strādātu aptuveni 400 cilvēku. Badovskis nemin, vai tie 400 būtu visa komanda. Badovskis arī nemin, kad faktiski tiek sākta spēles ražošana. Taču pastāv liela iespēja, ka tas drīz sāksies, ja studija līdz šai vasarai vēlēsies palielināt līdz 400 izstrādātājiem.

CD Projekt strādā arī pie daudziem citiem projektiem, no kuriem viens ir Cyberpunk 2077 turpinājums. Kā atzīmē Wccftech, tā izstrāde sākās nedaudz agrāk šajā mēnesī.