Uzņēmums Barclays atsāk Kembridžas kopstrādes telpu klimata tehnoloģiju jaunizveidotiem uzņēmumiem

Lielbritānijas daudznacionālā universālā banka Barclays ir atsākusi savu Kembridžas ērgļu laboratoriju, liekot jaunu uzsvaru uz atbalstu strauji augošiem klimata tehnoloģiju jaunizveidotiem uzņēmumiem savienošanās, izaugsmes un mērogošanas jomā, ceturtdien paziņoja banka. Atjaunotajā telpā tiek piedāvātas īpašas pirmssējas un tiltu programmas sadarbībā ar Barclays un nozares partneriem, lai risinātu ar klimatu saistītas problēmas.

Cenšoties uzlabot energoefektivitāti, Barclays ir iekļāvis oglekļa samazināšanas tehnoloģijas Eagle Lab, kuras mērķis ir par 90 procentiem samazināt oglekļa emisijas no ēkas, salīdzinot ar 2018. gadu.

Pārveidotā Cambridge Eagle Lab tagad ir atvērta jaunizveidotiem uzņēmumiem, kas koncentrējas uz inovatīviem klimata risinājumiem. Telpa ir paredzēta līdz 130 cilvēkiem, un sadarbības telpa ir palielināta par 75%, nodrošinot elastību sanāksmēm, pasākumiem un tīklu veidošanai.

Īpašā apgabalā tiek demonstrētas klimata tehnoloģiju tehnoloģijas un uzņēmumi, kurus atbalsta Barclays, izmantojot partnerības, nepamatotas ietekmes pasākumus, tilta programmas un ilgtspējīgas ietekmes kapitālieguldījumus.

Barclays, kas ir apņēmusies palīdzēt klientiem ceļā uz nulli, stratēģiski iegulda būtiskās klimata tehnoloģijās sabiedrības pārejai, veicinot ekonomikas izaugsmi un radot videi draudzīgas darba iespējas. Šī atsākšana seko Barclays nesenajai partnerībai ar Carbon 13, uzņēmumu veidotāju Kembridžā, kura mērķis ir atbalstīt vairāk nekā 100 jaunuzņēmumus, kas risina problēmas ceļā uz neto nulli.

Kā klimata tehnoloģiju izcilības centrs Cambridge Eagle Lab atbalsta jaunus uzņēmumus, izmantojot dažādas programmas, tostarp Carbon 13 Venture Launchpad, Bridge programmas un Rise Start-Up Academy.

Izredzot zaļāku nākotni, Starptautiskā Enerģētikas aģentūra paredz, ka 35 procenti no būtiskākajiem emisiju samazinājumiem līdz 2050. gadam būs atkarīgi no revolucionārām tehnoloģijām, kas vēl nav pieejamas. Atzīstot jauno uzņēmumu atbalsta izšķirošo lomu šajā transformatīvajā ceļā, Barclays sadarbībā ar nozares partneriem sniedz palīdzīgu roku, izmantojot īpašas pirmssēklas un tilta programmas klimata tehnoloģiju uzņēmumiem.

Uzsākot inovāciju ceļojumu, Carbon 13 Venture palaišanas bloks izceļas kā virtuāla 20 nedēļu programma. Tā ir izstrādāta, lai palīdzētu pirmssēklas un agrīnās stadijas uzņēmumiem, un tā mērķis ir veicināt mērogojamu risinājumu ieviešanu, lai risinātu aktuālas ar klimatu saistītas problēmas.

Sadarbības jomā Barclays kopā ar Codebase ievieš virkni nozares tilta programmu. Starp tiem, Ilgtspējas tilta programma ieņem galveno vietu, gūstot atbalstu no valdības digitālās izaugsmes dotācijas. Īpašu uzmanību pievēršot ilgtspējīgam transportam, šī iniciatīva veicina sadarbības telpu, kurā vadošās korporācijas un jaunuzņēmumi var nemanāmi apmainīties ar zināšanām un stratēģiskiem ieskatiem.

Pagriežot uzmanības centrā uz mainīgo enerģijas ainavu, Enerģijas pārejas programma atdzīvojas ar finansējumu no Opportunity North East. Šajā konkrētajā programmā nav noskaidrots, kā inovācijai var būt izšķiroša loma virzībā uz ilgtspējīgu enerģijas pāreju.

Topošie uzņēmēji atrod norādījumus Rise Start-Up Academy, pārveidojoša 10 nedēļu digitālā pirmā programma. Šī akadēmija ir rūpīgi izstrādāta, lai agrīnās stadijas dibinātājus nodrošinātu ar prasmēm un rīkiem, kas ir nepieciešami, lai pārvietotos tirgū. Turklāt gaidāmais īpašais izdevums Klimata FinTech izdevums, ir paredzēts palaist vēlāk šogad. Tā mērķis ir sniegt būtisku atbalstu uzņēmumiem, kas izstrādā visprogresīvākos risinājumus, kas virza pasauli pretī nulles nākotnei.

Atbilstoši savam mērķim līdz 2050. gadam sasniegt nulles neto darbību, Barclays ir modernizējis Cambridge Eagle Lab ar energoefektīvām tehnoloģijām, tostarp saules paneļiem, stikla pakešu logiem, izolāciju un viedo HVAC sistēmu.

Niks Steiss, Barclays UK ilgtspējības vadītājs, pauda sajūsmu par Eagle Lab atsākšanu un uzsvēra, cik svarīgi ir atbalstīt klimata tehnoloģiju jaunuzņēmumus. Modernizācija atbilst apņemšanās samazināt ekspluatācijas emisijas un nodrošina jaunuzņēmumiem nepieciešamos rīkus un telpu, lai risinātu neatliekamās klimata problēmas.

“Mēs esam priecīgi atkal atvērt durvis mūsu Ērgļu laboratorijai Kembridžā ar jaunu uzmanību kā izcilības centram klimata tehnoloģiju jaunizveidotiem uzņēmumiem. Mēs vēlamies uzņemties vadošo lomu, atbalstot uz klimata tehnoloģijām un ilgtspējību orientētus uzņēmumus, sniedzot tiem rīkus, kas palīdz tiem izveidot savienojumu, augt un paplašināties. Bija ļoti svarīgi, lai ēkas modernizēšana un iekšējā pārprojektēšana precīzi atspoguļotu to uzņēmumu ētiku, kuri to izmantos, un mēs sagaidām, ka tas nodrošinās būtiskus energoefektivitātes uzlabojumus, ļaujot mums spert nozīmīgu soli uz priekšu mūsu pašu ekspluatācijas emisiju samazināšanā. Stace teica.

Viņa arī piebilda: “Mēs zinām, ka jaunizveidotiem uzņēmumiem ir nepieciešams vairāk nekā tikai telpa, tāpēc mēs arī atbalstām uzņēmumus, izmantojot mūsu Kembridžas ērgļa laboratorijas klimata tehnoloģiju paātrinātāja programmas. Mēs ceram, ka šī atbalsta pakete ļaus uzņēmumiem strauji palielināties un risināt dažas no mūsdienu aktuālākajām klimata tehnoloģiju problēmām.

Barclays, kas dibināta 1690. gadā, darbojas visā pasaulē ar nodaļām, tostarp Barclays UK un Barclays International. Eagle Labs tīkls, augoša valsts iniciatīva, nodrošina inkubācijas, izaugsmes programmas, mentoringa un kopstrādes telpas ambicioziem strauji augošiem uzņēmumiem, veicinot sadarbību starp jaunizveidotiem uzņēmumiem, korporācijām, universitātēm un nozares struktūrām.