Pirmie globālie Xiaomi viedtālruņi sāk iegūt HyperOS

Pirmie globālie Xiaomi viedtālruņi sāk saņemt HyperOS atjauninājumu. Šķiet, ka pirmais rindā ir Xiaomi 13T Pro, jo atjauninājums ir sācis parādīties patērētājiem Eiropā. Ņemiet vērā, ka šķiet, ka Xiaomi 13 Pro vienības Indijā un Grieķijā arī saņem atjauninājumu, taču mēs koncentrēsimies uz to, kas jau ir pieejams vairākās valstīs (Xiaomi 13T Pro).

Pirmie Xiaomi viedtālruņi sāk saņemt HyperOS atjauninājumu

Pagājušajā mēnesī uzņēmums apsolīja, ka 2024. gada pirmajā ceturksnī atjauninājums būs pieejams vismaz 8 ierīcēs. Xiaomi 13T Pro ir pirmā līnija, un programmatūras versija, kuru mēs šeit aplūkojam, ir 1.0.3.0.EMLEUXM. Pirms atjaunināšanas, lūdzu, pārliecinieties, vai ierīcē ir vismaz 6 GB brīvas vietas.

Šis atjauninājums nodrošina 2023. gada decembra drošības ielāpu papildus visām HyperOS piedāvātajām izmaiņām. Tālrunis paziņos, ka atjauninājums ir pieejams, taču varat arī manuāli pārbaudīt, izmantojot iestatījumus.

Kas jauns? Nu, izmaiņu žurnāls ir bijis dalījās Mišāls Rahmans, un tajā var atrast daudz izmaiņu. Ne viss, protams, ir uzskaitīts, taču tur ir atzīmētas galvenās izmaiņas.

Gaidāms daudz izmaiņu, dažas no tām ir norādītas oficiālajā izmaiņu žurnālā

Tiek pamanīta optimizēta veiktspēja, kā arī dinamiska pavedienu prioritātes pielāgošana un dinamiska uzdevumu cikla novērtēšana. Tam vajadzētu nodrošināt optimālu veiktspēju un enerģijas efektivitāti.

Tiek pieminēta arī uzglabāšanas atsvaidzināšanas tehnoloģija. Tam vajadzētu palīdzēt tīkla izvēlei un savienojuma kvalitātei. Tiek minētas dažas dizaina izmaiņas, kā arī “jauna animācijas valoda”. Xiaomi arī saka, ka “dabiskās krāsas nodrošina dzīvīgumu un vitalitāti katrā jūsu ierīces stūrī”.

Darbībā ir arī jauns sistēmas fonts, kā arī pārveidota laikapstākļu lietotne. Ir veiktas arī dažas paziņojumu izmaiņas, un dažas no tām jums var nepatikt, jo lietotņu ikonas statusa joslā tagad ir ierobežotas.

Bloķēšanas ekrānam tagad ir dažas papildu opcijas, un vairākuzdevumu veikšana tagad ir “vēl vienkāršāka un ērtāka ar jauninātu vairāku logu saskarni”.