Aleph.im izlaiž pakalpojumu Twentysix Cloud: uzlabots decentralizētās mākoņdatošanas tirgus

Parīze, Francija, 2024. gada 26. janvāris, Chainwire

Twentysix Cloud ir universāls, decentralizēts mākoņu tirgus, ko nodrošina aleph.im decentralizētais fiziskās infrastruktūras tīkls (DePIN). Šī palaišana iezīmē nozīmīgu soli, lai savienotu decentralizētus mākoņrisinājumus ar pieaugošo pieprasījumu pēc skaitļošanas resursiem.

Aleph.im paziņo par sava novatoriskā centra palaišanu. Twentysix Cloud ir decentralizēts mākoņu tirgus, kas piedāvā pilnu uz blokķēdes balstītu krātuves, skaitļošanas dzinēju, indeksēšanas un AI risinājumu klāstu uzņēmumiem un lietojumprogrammām. Izmantojot aleph.im tīklu, Twentysix Cloud nodrošina drošu, elastīgu un pārskatāmu lietotāja pieredzi. Tas nosaka jaunu standartu mūsdienu mākoņu infrastruktūrām, izmantojot desmitiem neatkarīgu mezglu visā pasaulē.

Twentysix Cloud decentralizētais dizains atbilst uzņēmumu un izstrādātāju mainīgajām vajadzībām. Tā nodrošina daudzpusīgu vidi plašam lietojumu klāstam, sniedzot lietotājiem iespējas, izmantojot robustu arhitektūru, kas nemanāmi savieno ķēdes un ārpus ķēdes datus, novēršot centralizētus atteices punktus.

Twentysix Cloud tagad darbojas pēc Pay-As-You-Go (PAYG) modeļa, piedāvājot lietotājiem iespēju maksāt tikai par izmantotajiem resursiem. Šī pieeja rada zemākas izmaksas resursu sadalītā rakstura dēļ. Maksājumus var veikt, izmantojot ALEPH, tīkla vietējo marķieri, vai stabilajās monētās. Šī sistēma, kas iekasē maksu ar milisekundi, izmanto Avalanche C ķēdi un Superfluid optimāliem maksājumu risinājumiem.

Twentysix Cloud uzlabo savu integrāciju ar EVM blokķēdēm, piemēram, Avalanche, lai atvieglotu globālos straumēšanas maksājumus. Šis uzlabojums nodrošina netraucētu Pay-As-You-Go maksājumu sistēmu, kas bez piepūles darbojas starp mezglu operatoriem, kuri neatkarīgi palīdz uzturēt un nodrošināt tīklu.

Džonatans Šemuls, aleph.im līdzdibinātājs un izpilddirektors, dalījās ar “Twentysix Cloud piedāvā plašu produktu klāstu uzņēmumiem, kuri vēlas izmantot alternatīvu risinājumu tradicionālajiem mākoņpakalpojumiem. Līdz mūsdienām, lai izmantotu mūsu risinājumus, mūsu lietotājiem bija jātur vai jāiegulda žetoni. Ieviešot mūsu Pay-As-You-Go modeli, mēs esam priecīgi iekļaut vairāk uzņēmumu un izstrādātāju, nodrošinot ērtu piekļuvi pilnai Web3 mākoņa platformai. Mūsu produktā būs iekļauti DeFi komponenti, lai atvieglotu darījumus ar stabilām monētām, un fiat vārtejas, lai uzlabotu lietošanas ērtumu.

Džonatans piebilda: “Mūsu misija ir dot ieguldījumu atvērtā mākoņa industrijā kopumā un veicināt inovācijas visā telpā, nodrošinot jaunus veidus, kā izveidot, izvietot un mērogot efektīvākus AI modeļus. Atverot šo tehnoloģiju, mēs piedāvājam decentralizētus AI virtuālos aģentus un sarunvalodas AI produktus visiem, kas vēlas to izmantot, konfidenciāli.

Papildus uzlabotajām iespējām Twentysix Cloud un aleph.im ir saderīgi ar GDPR. Tas nodrošina, ka ieinteresēto personu personas dati ir drošībā un viņi saglabā īpašumtiesības uz saviem augšupielādētajiem dokumentiem un metadatiem. Tie tiek glabāti Twentysix Cloud decentralizētajā krātuvē vairāk nekā 80 galveno kanālu mezglos un 250+ skaitļošanas resursu mezglos.

Par Twentysix Cloud

Twentysix Cloud ir starpķēžu mākoņrisinājums, ko darbina aleph.im decentralizēts tīkls, kas piedāvā izstrādātājiem piekļuvi datu bāzēm, skaitļošanas jaudu un failu krātuvi. Tas nodrošina lietojumprogrammu darbības noturību, jo īpaši AI, DeFi un spēļu nozarēs. Kopš 2020. gada tā tirgus instancēs un mikrovirtuālās mašīnas ir nodrošinājušas mērogojamus, augstas veiktspējas resursus dažādās blokķēdes.

Par aleph.im

Aleph.im ir decentralizēts fiziskās infrastruktūras tīkls, kas ļauj izstrādātājiem un uzņēmumiem izveidot lietojumprogrammas ar stabilām funkcijām, pateicoties savienotu mezglu sistēmai, kas ir atbildīga par vienādranga tīkla drošību un funkcionalitāti. Core Channel mezgliem (CCN) ir galvenā loma tīkla kontrolē un pārvaldībā, savukārt skaitļošanas resursu mezgli (CRN) ir paredzēti, lai nodrošinātu sadalītu drošu skaitļošanas jaudu un krātuvi, nodrošinot labāku privātumu, drošību un kontroli pār saviem datiem un lietojumprogrammām.

Lai iegūtu vairāk informācijas: Twentysix mākonis Twitter | aleph.im Twitter | Globālais telegrammas konts | Linkedin

Sazināties

Mārketinga nodaļas vadītājs
Klements Fermo
Aleph.im / Twentysix mākonis
[email protected]