AH Reader’s Choice Awards: labākais tālrunis ar akumulatora darbības laiku – Samsung Galaxy S23 Ultra

Galaxy S23 Ultra ir akumulators, kas var kalpot ilgāk

Runājot par viedtālruņiem, ir viena universāla īpašība, par kuru lielākā daļa lietotāju vēlas uzzināt un paturēt prātā. Akumulatora darbības laiks. Lielisks tālrunis jums neder, ja tas ir miris. Taču, lai nodrošinātu, ka tas nenomirst dienas vidū, tam ir jābūt lielam akumulatoram, efektīvai enerģijas pārvaldības sistēmai vai abiem.

Par laimi, Samsung Galaxy S23 Ultra darbojas abās šajās frontēs. Tam ir liels akumulators ar ietilpību 5000 mAh, un tas ir tik efektīvs ar jaudas pārvaldību, ka ik dienu darbosies ilgāk. Tas arī nav joks. Pat intensīvi lietojot, pastāv iespēja, ka jūs nogursit, pirms izlādēsies šī tālruņa akumulators. Vidēji lietojot, jums vajadzētu sagaidīt 7–8 stundu ekrāna ieslēgšanu un aptuveni divas dienas, pirms tālrunis ir jāuzlādē.

Tomēr sagaidiet, ka tas samazināsies, ja spēlējat daudz mobilo spēļu ar prasīgu grafiku. Piemēram, Genshin Impact. Pat ja tas tā būtu, Galaxy S23 Ultra ar akumulatoru nodrošina iespaidīgu ilgmūžību, un tam vajadzētu darboties visu dienu. Tādējādi mēs atgriežamies pie tā, kas lielākajai daļai lietotāju šķiet vissvarīgākais. Akumulatora darbības laiks. Samsung zina, ka lietotāji vēlas tālruni, kas spētu palikt pie viņiem pēc iespējas ilgāk. Un tas ir Galaxy S23 Ultra.

Protams, viedtālrunī akumulatora darbības laiks nav vienīgais svarīgais aspekts. Mūsdienās tam ir lielāka nozīme nekā lielākajai daļai faktoru. Taču Galaxy S23 Ultra piedāvā daudzas citas lietas, kas padara to par vilinošu ierīci. Tik daudz, ka AH lasītāji to izvēlējās par 2023. gada labāko viedtālruni.

Samsung neapstājas pie akumulatora darbības laika, jo Galaxy S23 Ultra ir visa komplektācija

Akumulatora darbības laiks ir šīs ierīces galvenā iezīme, taču tā diez vai ir vienīgā labā lieta. Samsung šogad ievērojami uzlaboja kameru, līdz tā bija gandrīz tikpat laba kā Google Pixel tālruņi. Tas nav viegls sasniegums, ņemot vērā to, cik laba ir Google kameru programmatūra. Daļēji tas ir saistīts ar 10x tālummaiņu, bet galvenokārt pateicoties bagātīgajām detaļām, ko iegūstat no galvenā sensora.

Galaxy S23 Ultra ir arī lielisks displejs. Iespējams, šī gada labākais displejs no jebkura viedtālruņa. Pēc tam ir Snapdragon 8 Gen 2 procesors, kas nodrošina ierīces maksimālo veiktspēju. Kopumā šī ir ierīce, kurā ir gandrīz viss, ko vien varētu vēlēties. Tomēr, kā jau teicām, nevienai no šīm lietām nav nozīmes, ja akumulatora darbības laiks ir briesmīgs. Jo jūs varēsiet lietot tālruni mazāk un būs jāuzlādē vairāk. Un neviens nevēlas to darīt, ja var no tā izvairīties.

Par laimi Galaxy S23 Ultra neliek jums izvēlēties starp lielisku akumulatora darbības laiku un citām satriecošām funkcijām. Tas tev to visu sniedz. Tā kā ir tik daudz dažādu viedtālruņa iespēju, nav viegls uzdevums pārspēt konkurentu akumulatora darbības laika ziņā, taču Samsung ar to ir izdevies. Un šī iemesla dēļ mūsu lasītāji izvēlējās Galaxy S23 Ultra kā 2023. gada labāko tālruni ar akumulatora darbības laiku.