Galaxy A53, A54 pāriet uz Android 14 ASV

Samsung uz Android 14 balstītais One UI 6.0 atjauninājums tiek ieviests Galaxy A53 ASV. Lielais atjauninājums ir plaši pieejams arī Galaxy A54 un Galaxy F34. Uzņēmums jau ir atjauninājis jaunākos salokāmos un flagmaņus uz jauno One UI versiju.

Galaxy A53 lietotāji tagad var lejupielādēt Android 14 ASV

Samsung novembra beigās sāka ieviest Android 14 un One UI 6.0 uz Galaxy A53. Izplatīšana sākās Eiropā un pakāpeniski paplašinājās arī citos reģionos, piemēram, Āzijā. Tas nesen sasniedza ASV krastus. Šajā rakstīšanas brīdī lielais atjauninājums ir pieejams operatora bloķētām ierīcēm ar programmaparatūras būvējuma numuru A536USQU8DWK7. Atbloķētajām vienībām drīzumā vajadzētu pievienoties partijai.

Šis atjauninājums piedāvā daudz jaunu funkciju un uzlabojumu Galaxy A53. Samsung dažās jomās ir pārveidojis lietotāja interfeisu, lai nodrošinātu intuitīvāku un vienmērīgāku lietotāja pieredzi. Ātro iestatījumu izkārtojums ir pārveidots, kamēr paziņojumu panelis tiek uzlabots. Uzņēmums ir arī uzlabojis pirmās puses lietotnes, piemēram, Samsung Health, Keyboard un Samsung Internet. Tālrunis iegūst arī jaunas kameras funkcijas un rediģēšanas rīkus.

Papildus šiem labumiem jaunākajā Galaxy A53 atjauninājumā ir iekļauts 2023. gada novembra Android drošības ielāps. Tajā ir labojumi vairāk nekā 60 ievainojamībām, no kurām vismaz piecas ir kritiskas drošības problēmas. Samsung jau ir izlaidis decembra ielāpu, taču pašlaik tas ir pieejams tikai dažām Galaxy ierīcēm, tostarp Galaxy S23 sērijai. Tuvākajās dienās tas sasniegs vairāk ierīču.

Viens lietotāja interfeiss 6.0 tiek plaši izplatīts Galaxy A54 ASV

Samsung Android 14 atjauninājums tiek plaši izplatīts arī Galaxy A54 ASV. Tālrunis sāka uztvert atjauninājumu apmēram trīs nedēļas atpakaļ. Pirmie to saņēma AT&T un Cricket Wireless mobilo sakaru operatoru bloki. Atjauninājums tagad ir pieejams gan bloķētām, gan atbloķētām ierīcēm visos bezvadu tīklos. Jaunie būvju numuri ir A546USQU5BWK4 un A546U1UEU5BWK6attiecīgi.

Galaxy F34 ir vēl viens Samsung tālrunis, kas nesen pārgāja uz Android 14. Šis tālrunis ir pieejams tikai Indijā. Tas saņem atjauninājumu ar būvējuma numuru E346BXXU2BWL1. Tāpat kā Galaxy A53, Galaxy A54 un Galaxy F34 arī iegūst novembra drošības ielāpu ar Android 14 atjauninājumu. Ja izmantojat kādu no šiem tālruņiem un vēl neesat saņēmis atjauninājumu, tas drīzumā būs jādara. Kā parasti, varat manuāli pārbaudīt atjauninājumus lietotnē Iestatījumi.