Falcker un Thread apvieno spēkus, lai turpinātu automatizēt energoresursu bezpilota lidaparātu pārbaudes

Programmatūras izstrādātājs Falcker ir sadarbojies ar Thread, uzņēmuma mēroga autonomas datu vākšanas līderi, lai sniegtu precīzu pārbaužu ieskatu, lai paaugstinātu rūpniecisko aktīvu automatizētās pārbaudes uz nākamo līmeni. Pateicoties sadarbībai, pārbaužu dati var tikt apkopoti efektīvāk un tiek likts pamats pilnībā attālināti kontrolētiem inspekcijas lidojumiem.

Automatizēta datu vākšana

Falcker ir Asset Care Platform izstrādātājs — mākoņrisinājums, kas ļauj inspektoriem un līdzekļu īpašniekiem laika gaitā uzraudzīt savu īpašumu tehniskās apkopes stāvokli un laikus atklāt detaļas, kurām nepieciešama apkope vai remonts. Sistēma nodrošina piekļuvi digitalizētiem aktīvu attēlojumiem, piemēram, uzglabāšanas tvertnēm vai vēja turbīnām, kuras var apskatīt no visām pusēm. Turklāt ir iespējams atzīmēt trūkumus un uzraudzīt turpmāku degradāciju. Platforma ir pilnībā balstīta uz mākoņiem, un tai var piekļūt no jebkuras vietas pasaulē, atbalstot starptautisku sadarbību starp kolēģiem un ārējiem apkopes uzņēmumiem.

Lai nodrošinātu, ka digitālie attēlojumi laika gaitā atbilst realitātei, ir svarīgi, lai aktīvi tiktu regulāri atkārtoti pārbaudīti gan no gaisa, gan no zemes. Tas ietver ne tikai vizuālus ierakstus, bet arī termogrāfiju un gāzu emisiju mērījumus. Tikai šādā veidā var izveidot pilnīgu reprezentāciju. Sākuma punkts ir tāds, ka datu vākšana ir drošāka, ātrāka un precīzāka nekā tradicionālās pārbaudes metodes. Šī iemesla dēļ Falcker kopš dibināšanas ir koncentrējies uz automatizētu datu vākšanu, izmantojot dronus un robotus.

Partnerība: trīskāršs mērķis

Falcker uzmanības centrā ir Asset Care Platform tālāka attīstība. Tāpēc Falcker sāka meklēt tādu partneri kā ASV bāzētais startup Thread. Falcker apvieno spēkus ar Thread kā programmatūras risinājumu, lai racionalizētu Falcker darbplūsmas rūpnieciskām pārbaudēm ar droniem un robotiem. Konkrētāk, Thread automatizētā tehnoloģiju platforma UNITI konfigurē un tver tvertnes moduļus, lai atbalstītu Falcker 360 grādu darbplūsmu un ievadītu datus viņu SAAS līdzekļu pārvaldības platformā.

Thread mākoņdatošanas autonomā pārbaudes programmatūra ir izveidota tādiem uzņēmumiem kā Falcker ar lielu pieredzi atjaunojamās enerģijas, naftas un gāzes, cita starpā, nozarēs. Partnerības mērķis ir vēl vairāk uzlabot datu vākšanas efektivitāti, neprasot no drona pilota papildu kompetences. Un, skatoties nākotnē, partnerība veido pamatu pilnībā autonomām dronu pārbaudēm. Partnerības ietvaros Falcker darbosies kā Thread pievienotās vērtības tālākpārdevējs.

Lidojumu automatizācija

Falckeram Thread pievienotā vērtība ir iespēja pilnībā automatizēt dronu lidojumus. Katru lidojuma plānu uz vietas parametrizē drona pilots ar vedņa palīdzību. Pēc tam tas tiek augšupielādēts malas ierīcē, kas veic lidojumu un apstrādā rezerves situācijas. Pilotam atliek tikai nosēsties un nomainīt baterijas.

Pateicoties LiDAR, drons var patstāvīgi manevrēt sarežģītās instalācijās un izvairīties no šķēršļiem. Apkopotie dati pēc lidojuma tiek augšupielādēti mākonī. Datu pārsūtīšana, izmantojot atmiņas kartes, tagad ir pagātne. Filozofija ir tāda, ka pārbaudes var veikt drošāk, konsekventāk un efektīvāk, samazinot cilvēku darbību skaitu lidojuma laikā.

DJI M300 ar Thread’s Edge moduli un LiDAR

“Lielisks lietošanas gadījums”

“Mēs esam priecīgi strādāt ar Falcker; tas ir lielisks izmantošanas gadījums un mūsu autonomās pārbaudes un datu iegūšanas darbplūsmas apstiprināšana uzglabāšanas tvertnēm, un sadarbība ar tādu pārbaudītu nozares līderi kā Falcker nodrošinās nozarei milzīgu biznesa vērtību,” skaidroja Stīvs Hārdijs, Thread tirdzniecības direktors Austrumu ASV un EMEA.

“Strādājot tādos uzņēmumos kā Vopak, BP un ​​Sabic, Falcker ir līderis bezpilota lidaparātu lietošanā, ko izmanto aktīvu pārbaudēm ostās un rūpniecībā. Pastāvīga augstas kvalitātes datu iegūšana un drošība ir būtiska panākumu gūšanai. Šo mērķi var sasniegt tikai tad, ja droni tiek darbināti autonomi, kamēr tos uzrauga atbildīgais pilots. Mēs esam lepni paziņot par savu apņemšanos kā Threads edge skaitļošanas aparatūras un programmatūras platformas pievienotās vērtības tālākpārdevējs, jo mēs atzīstam viņu risinājumu, lai piedāvātu nākamā līmeņa lidojumu plānošanu un izpildi,” sacīja Duko Būrs, Falcker Innovations BV.

Par pavedienu

Thread, agrāk Airtonomy, ir vadošais datu risinājums uzņēmumiem, kas vēlas racionalizēt un pārveidot kritiskās infrastruktūras dzīves cikla pārvaldību. Izmantojot savu patentēto, uz datiem balstīto un robusto platformas tehnoloģiju, Thread ir iestrādāta bezpilota antenu sistēmas un robotika ar lietojumprogrammu komplektu, lai automatizētu uzņēmuma pārbaudes darbplūsmas un izveidotu pirmo uz pārbaudēm balstīto digitālo līdzekļu katalogu. Informācija par digitālajiem aktīviem kļūst daudz vērtīgāka daudzām uzņēmuma ieinteresētajām personām, vienlaikus nodrošinot arī vienkāršāku un efektīvāku jaunākās informācijas uzturēšanu. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet vietni thread.one.

Par Falkeru

Falcker Innovations BV ir augsto tehnoloģiju mēroga uzņēmums, kura saknes meklējamas Roterdamas ostā. Mēs esam apņēmušies īstenot rūpnieciskas inovācijas un palīdzam izstrādātājiem un enerģētikas nozares uzņēmumiem izstrādāt, pielietot un ieviest jaunas pārbaudes metodes un sistēmas. Integrējot augsto tehnoloģiju lietojumprogrammas ar regulārām pārbaudes sistēmām, mēs sniedzam maksimālu ieskatu mūsu klientu aktīvu darbībā un statusā. Skatiet arī falcker.com.