Galaxy Tab S9 FE Wi-Fi versijas saņem Android 14 atjauninājumu

Šī mēneša sākumā Samsung izlaida uz Android 14 balstītu One UI 6.0 atjauninājumu Galaxy Tab S9 FE un Galaxy Tab S9 FE+ 5G versijām. Viena lietotāja saskarne 6.0 tagad tiek ieviesta divu jauno Fan Edition (FE) planšetdatoru Wi-Fi versijās. Izlaišana sākās nesen, tāpēc var paiet kāds laiks, līdz visi saņems atjauninājumu.

Android 14 ir plaši pieejams Galaxy Tab S9 FE sērijai

Galaxy Tab S9 FE dueta Wi-Fi versijas pašlaik saņem One UI 6.0 atjauninājumu vismaz Eiropā un Austrālijā. Jaunā programmaparatūras versijas numurs vaniļas modelim ir X510XXU1BWK9savukārt Plus modelim tas ir X610XXU1BWK9. Atjauninājums sasniegs lietotājus visā pasaulē tuvāko dienu laikā.

Tā kā mēs runājam par lielu Android OS jauninājumu, atjaunināšanas fails, ko Samsung ievieš planšetdatoros pa gaisu (OTA), ir milzīgs. Tas sver aptuveni 2 GB un nodrošina daudz izmaiņu — jaunas funkcijas, funkcionālus uzlabojumus, lietotāja interfeisa atjauninājumus, animācijas uzlabojumus un daudz ko citu. Ja izmantojat ierobežotu datu plānu, pievienojiet planšetdatoru Wi-Fi tīklam bez maksas, lai izvairītos no nevēlamām datu izmaksām.

Tāpat kā 5G versijas, arī Galaxy Tab S9 FE un Galaxy Tab S9 FE+ ar šo atjauninājumu saņem novembra drošības ielāpu. Samsung jau ir ievietojis decembra ielāpu desmitiem Galaxy ierīču, taču FE sērijas duetam nav paveicies. Korejas uzņēmums izlaboja vairāk nekā 60 ievainojamības ar saviem pēdējiem diviem drošības laidieniem. Šie planšetdatori vēlāk iegūs jaunāku drošības ielāpu ar atsevišķu atjauninājumu.

Šie planšetdatori iegūs arī Android 15, Android 16 un Android 17

Samsung šā gada oktobrī laida klajā Galaxy Tab S9 FE un Galaxy Tab S9 FE+. Planšetdatoros jau sākotnēji tika izmantota operētājsistēma Android 13 One UI 5. Uzņēmums paziņoja, ka tas attieksies uz duetu saskaņā ar savu vadošo atjaunināšanas politiku, ti, četriem galvenajiem Android OS jauninājumiem un piecu gadu drošības atjauninājumiem.

Android 14 ir pirmais lielais atjauninājums diviem jaunajiem FE planšetdatoriem. Viņi savā dzīves laikā iegūs vēl trīs no tiem, ti, Android 15, Android 16 un Android 17. Drošības atjauninājumi būs pieejami līdz 2028. gada beigām. Tātad Galaxy Tab S9 FE un Galaxy Tab S9 FE+ ir palicis daudz dzīvības. Ja izmantojat kādu no tiem un vēl neesat saņēmis One UI 6.0, varat to pārbaudīt lietotnē Iestatījumi.