Microsoft jau runā par to, cik spēcīgs būs nākamās paaudzes Xbox

Ceturtdien Microsoft un tās Xbox nodaļai bija diezgan daudz ziņu, ar kurām dalīties oficiālajā Xbox Podcast. Ieskaitot nākamās paaudzes Xbox ķircināšanu, kas nodrošinās “lielāko tehnisko lēcienu”.

Xbox prezidente Sāra Bonda paziņoja: “Mums ir vēl vairāk. Aparatūrā ir pieejamas dažas aizraujošas lietas, ar kurām mēs dalīsimies šajos svētkos. Mēs esam ieguldījuši arī nākamās paaudzes ceļvedi. Mēs tur koncentrējamies uz lielāko tehnisko lēcienu, kādu jūs jebkad esat redzējuši aparatūras paaudzē, kas padara to labāku gan spēlētājiem, gan veidotājiem un viņu veidotajām vīzijām.

The Verge arī ziņo, ka Microsoft Gaming izpilddirektors Fils Spensers ķircināja, ka Xbox aparatūras komandas domā par dažāda veida aparatūras izveidi. Spensers sacīja, ka viņa komanda “patiešām domā par aparatūras izveidi, kas tiek pārdota spēlētājiem aparatūras unikālo aspektu dēļ. Tas ir sava veida mūsu aparatūras komandas radošo spēju atraisīšana, par ko esmu patiesi sajūsmā.

Microsoft arī ķircina Xbox rokas datoru

Ja lasīsit starp rindiņām, jūs redzēsiet, ka Xbox šodien publicētajā emuāra ierakstā arī ķircina “dažāda veida ierīces”. Šī nav pirmā reize, kad mēs dzirdam par Xbox plaukstdatoru, taču šī ir pirmā reize, kad Microsoft dod mājienu uz to. Spensers teica, ka viņš ir “liels plaukstdatoru cienītājs. Esmu liels fans, bet nekas nav jāpaziņo. Spensers arī atzīst, ka joprojām ir daudz darāmā Windows pusē, lai radītu rokas spēļu datorus.

Tomēr pirms nākamās paaudzes Xbox un šī plaukstdatora nonākšanas mūsu ceļā, šķiet, ka Xbox Series X bez diskiem, kas noplūda, kopā ar jauno kontrolieri varētu būt lieta. Xbox šodien savā emuāra ziņā teica, ka “mums ir stabils un novatorisks vairāku gadu aparatūras ceļvedis, kas ietver vairāk konsoļu un kontrolieru iespēju šajās brīvdienās.” Kas izklausās pēc rudens paziņojuma vai varbūt pat vasaras paziņojuma, ir pie apvāršņa.