Internet 2.0 konferences 2024. gada izdevums piedāvā diskusijas par izmaiņām

Dubaija, AAE, 2024. gada 31. janvāris, FinanceWire

Internet 2.0 konference atkal notiks 2024. gadā, nodrošinot vadītājiem likumīgu platformu Dubaijā un Lasvegasā, lai iztēlotu tehnoloģiju nākotni.

Ļoti gaidītā Internet 2.0 konference atgriežas ar savu 2024. gada izdevumu, solot būt stūrakmens notikums tehnoloģiju entuziastiem un profesionāļiem. Šī tehnoloģiju konference, kas organizēta, lai dotu spēku un apgaismību, tiks rīkota InterContinental, Dubai Festival City, Dubai, AAE, no 2024. gada 20. līdz 22. februārim un pēc tam Caesars Palace, Lasvegasā, ASV, no 2024. gada 18. līdz 20. martam. .

Konferencē, kas aptver plašu tēmu spektru, tiks pētītas pašreizējās tendences, kas saistītas ar svarīgākajām tehnoloģiju pasaules tēmām, piemēram, lietiskais internets, mākoņdatošana, kvantu skaitļošana, AI un mašīnmācība, API un citi pakalpojumi un citi.

Divas atšķirīgās darba kārtības 2024. gadam, katra ir pielāgota konkrētām ģeogrāfiskām vietām un jaunām tendencēm, iepazīstinās dalībniekus ar pārdomām rosinošām paneļdiskusijām un galvenajām diskusijām. ASV 2024. gada darba kārtībā tiks aplūkotas tādas ieskatu saturošas tēmas kā “Kā AR/VR/MR var mainīt klientu pieredzi” un “Datu noteikšanas izaicinājumi: privātums, drošība un ētiski apsvērumi”, lai nosauktu tikai dažas, savukārt Dubaijas 2024. gada darba kārtība tiks aptverta. Tādi neatņemami sarunu punkti kā “Uzņēmējdarbības piemērs ilgtspējības tehnoloģijām: mērķa un peļņas līdzsvarošana”, “Mākoņa spēka atraisīšana: tradicionālo nozaru pārveide”, cita starpā.

“Internet 2.0 Conference 2024 Edition ir likumīga un dinamiska platforma, kurā saplūst tehnoloģiju eksperti, radot pamatu padziļinātām diskusijām un nepārspējamām tīkla iespējām. Tā kā mēs apvienojam tehnoloģiju entuziastus un profesionāļus no visas pasaules, mūsu uzmanības centrā ir visprogresīvāko tēmu izpēte un spontānas sadarbības vides radīšana. Mūsu vīzija ir veicināt inovāciju ekosistēmu un nodrošināt, lai mūsu digitālo nākotni veidotu daudzveidīgas un informētas perspektīvas,” komentēja Tarun Wadhera, Internet 2.0 konferences vadītājs.

Interneta 2.0 konference paredz pārveidojošu digitālo ainavu, kurā internets attīstās ārpus tā pašreizējā stāvokļa. Koncentrējoties uz inovācijām un sadarbību, tās mērķis ir virzīt digitālo pasauli jaunā decentralizēto tehnoloģiju, uzlabotas privātuma un ētiska AI laikmetā. Šī tehnoloģiju pionieru un ideju vadītāju sanāksme cenšas izpētīt progresīvākos sasniegumus, kas veidos savienotāku, drošāku un vienlīdzīgāku globālo tehnoloģiju ekosistēmu, palīdzot visiem nodrošināt gaišāku nākotni.

Par Internet 2.0 konferenci

Internet 2.0 konference ir vadošā tehnoloģiju konference, kas pulcē vadošos prātus tehnoloģiju nozarē. Tā piedāvā platformu zināšanu apmaiņai, tīklu veidošanai un jaunāko tendenču un inovāciju izpētei tehnoloģiju pasaulē. Pasākums demonstrē revolucionārus sasniegumus un prognozē digitālo ainavu nākotni. Dalībnieki gūst nenovērtējamu ieskatu, atbalstot sadarbību un veidojot nākamo tehnoloģiju evolūcijas laikmetu.

Plašsaziņas līdzekļu jautājumiem un reģistrācijas informāciju, lūdzu, apmeklējiet www.internet2conf.com.

Sazināties

Bhawna Banga
Interneta 2.0 konference
[email protected]
+1 (346) 226-8280